Pergalė respublikiniame konkurse ,,Lietuva, aš už muziką“

2021-05-04

 

 

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vykusiame X respublikiniame ansamblinio muzikavimo konkurse ,,Lietuva, aš už muziką“ I vietos laureatu tapo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kamerinis ansamblis – Laurynas Grikštas (smuikas, mokyt. metod. Arnualda Armalienė) ir Matas Stabingis (fortepijonas, mokyt. metod. Daiva Šimkienė). Į šį nuotolinį konkursą dalyviai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų: Alytaus, Kauno, Pasvalio, Klaipėdos, Šiaulių, Šilutės, Vilniaus, Naujosios Vilnios, Ukmergės muzikos ir meno mokyklų, gimnazijų ir net konservatorijų.  Konkurso organizatoriai pedagogai  buvo maloniai nustebinti tokiu gausiu dalyvių skaičiumi (28 ansambliai ir net 100 atlikėjų ), o komisijos pirmininkas Nerijus Jakštonis pasidžiaugė aukštu dalyvių muzikinio meistriškumo lygiu. 

 X respublikinio ansamblinio muzikavimo konkurso ,,Lietuva, aš už muziką“ I vietos laureatas – kamerinis ansamblis – Laurynas Grikštas (smuikas) ir Matas Stabingis (fortepijonas)

 

  X respublikinio ansamblinio muzikavimo konkurso ,,Lietuva, aš už muziką“ I vietos laureato diplomas, kurį pelnė kamerinis ansamblis – Laurynas Grikštas (smuikas) ir Matas Stabingis (fortepijonas)

 

 

X respublikinio ansamblinio muzikavimo konkurso ,,Lietuva, aš už muziką“ suvenyrai

 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.