Per Žolinę pagerbtos aktyviausios bendruomenės

2018-08-17

 

 

Rugpjūčio 15 dieną „Tautos šimtamečių ąžuolų“ apdovanojimų ceremonijoje Tveruose buvo pagerbtos Plungės rajono bendruomenės bei bendruomenių aktyviausi nariai.

Nominacijoje „Šimtmečio mokytojas“ už viso gyvenimo aktyvią muzikinę veiklą Kuliuose buvo apdovanota visų mylima Giedrutė Idzelienė, o už nuopelnus mokant tiek vaikus, tiek suaugusiuosius, už savo krašto garsinimą – „Gardų“ bendruomenės pirmininkas Bronius Kleinauskas.

Šimtmečio ąžuoliuką gavo Šarnelės kaimo bendruomenė – „Už tai, kas pamiršta, sena, atrasta naujai“ (už sutvarkytas prieigas prie paveldo objektų). Nuolatinis Šarnelės bendruomenės veiklų bei renginių rėmėjas Vidmantas Jonika gavo nominaciją „Šimtmečio dovana“, Kulių krašto bendruomenė „Alantas” gavo „Tautiškiausios šimtmečio bendruomenės“ apdovanojimą, o nominacijoje „Už pagalbą ir gerą žodį“ apdovanojimas įteiktas Kulių bendruomenės pirmininkei Agnei Alčauskienei.

„Gardų“ bendruomenei įteikti net du apdovanojimai: „Bendruomenei, išgarsinusiai Lietuvą Europoje/pasaulyje“ ir „Šimtmečio projektas“.

Į Plungės rajoną atkeliaus net aštuoni laboratorijoje auginami galingiausio Lietuvos Stelmužės ąžuolo vaikai – klonuoti ąžuoliukai.

 

Asociacijos „Plungės kraštas“ pirmininkė Rima Jokubauskienė

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.