Per Šventas Kalėdas Kultūros centras kviečia į šventę, skirtą visai šeimai

2018-12-19


 

Baigiantis metams, gruodžio 25 d.,  13.30 val., Plungės kultūros centras kviečia visus į nuotaikingą Kalėdinę pasaką, skirtą visai šeimai ,,Kalėdų rytą“.  Tai vienas populiariausių renginių Plungėje, kas metai sutraukiantis būrius žiūrovų ir dovanojantis įspūdingą reginį ir šventinę nuotaiką.

Šiemet šiame teatralizuotame kalėdiniame renginyje visai šeimai savo gražiausias ir įspūdingiausias koncertines programas dovanos Plungės kultūros centro meno kolektyvai: vaikų ir jaunimo teatras „Saula“ (vadovai Sigita ir Romas Matuliai), vaikų ir jaunimo tautinio šokio studija „Suvartukas“ (vadovė Ilona Baltikauskaitė), Eglės baleto studija (vadovė Eglė Norkevičiūtė), vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Žirginėliai“ (vadovė Sonata Kazlauskytė), vokalinis ansamblis „Hello“ (vadovė Aida Mackevičiūtė), šiuolaikinio šokio studija „Hera“ (vadovė Lidija Riepšienė), merginų choreografinė grupė, vadovaujama Editos Rimeikytės, ir pučiamųjų orkestras, vadovaujamas Romo Jasevičiaus.

Kalėdinėje pasakoje patirdami daugybę nuotykių  keliausite su elfais, seniais besmegeniais, troliais ir kitais spalvingais pasakų personažais, kol pagaliau sutiksite patį tikriausią Kalėdų Senelį. Labai svarbu tikėti stebuklais ir per Kalėdas, kartu su visa šeima patirti įsimintinus įvykius. Visa tai Jums dovanoja Plungės kultūros centras, sukūręs Kalėdinę pasaką visai šeimai. Laukiame visų gruodžio 25 d. 13.30 val. Plungės kultūros centre.

 

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.