Per pirmuosius penkis gyvavimo mėnesius Plungės rajono turizmo informacijos centrą aplankė net 992 turistai.

2012-08-23

 

 Å ių metų balandžio 3 dieną Plungės rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su Valstybiniu turizmo departamentu prie Ūkio ministerijos dėl „Turizmo informacija“ prekių ženklo vartojimo. Taigi, nuo tos dienos Plungės rajonas turi Turizmo informacijos centrą ir žalią raidelę „I“, kuri matyti S. Dariaus ir S. Girėno 27 gatvėje.
 Pirmieji du mėnesiai buvo gana ramūs ir ne taip dažnai buvo varstomos Turizmo informacijos centro durys, bet prasidėjus vasaros sezonui ir padidėjus žinomumui, kad tokia į staiga jau veikia, užsienio ir Lietuvos lankytojų netrūko. Birželio mėnesį sulaukėme 180, liepos mėnesį – 257 ir 409 turistų nesibaigus dar rugpjūčio mėnesiui.
 Daugiausia atvažiuoja iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno ir Å iaulių (Lietuvos vietovių gyventojų). Užsienio svečiai dažniausiai atvyksta iš Vokietijos, Olandijos, kaimyninės Latvijos, taip pat sulaukiame svečių iš JAV, Belgijos, Ukrainos, Izraelio, Estijos, Rusijos, čŒekijos, Prancūzijos, Italijos, Å vedijos ir net iš Australijos, Naujosios Zelandijos ir Meksikos.
 Labiausiai lankytojai domisi M. Oginskio dvaro ansambliu, Žemaičių dailės muziejumi, Platelių dvaro sodyba ir Å altojo karo muziejumi, taip pat energetiniais labirintas ir geometrinių figūrų parku. Visada lankytojai nori gauti Plungės miesto ir rajono žemėlapį , taip pat ieško lankstinukų apie į domiausias vietas regione. Sulaukiame nemažai ir paklausimų apie maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas, galimybę pasivažinėti dviračių takais ir siūlomomis pramogomis.
 Žinoma, girdime ir nusiskundimų dėl blogai pažymėtų kelio ženklų, kad jų išvis nėra, sunku rasti lankomus objektus ir dėl neišplėtotos dviračių takų infrastruktūros.
 Tačiau daugiau pateikia gerų atsiliepimų. Svečiai negaili gražių žodžių mūsų kraštui, pastebi žemaitišką unikalumą, svetingumą ir geranoriškai kalba apie mūsų krašto gyventojus.

 

Parengė
Kultūros ir sporto skyriaus specialistė
Gintarė Gurevičiūtė
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.