Pažintis su Suomija

2017-12-01

 

      Lapkričio 24 d. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokiniai rinkosi į Kultūros centą susipažinti su Suomija, jos tradicijomis, papročiais, patiekalais ir literatūra. Renginio metu direktorė Rima Jokubauskienė pristatė Suomiją, pasidalijo kelionės į šią šalį įspūdžiais.

       Susipažinę su Suomija ir susėdę ratu, jaukioje žvakių šviesoje moksleiviai pradėjo  garsinius skaitymus. Vaikai skaitė suomių rašytojo M. Kuno knygos „Lobių sala“ ištraukas. Perskaitę ištraukas ir aptarę istorijas apie lobius, renginio dalyviai ragavo tradicinį suomių patiekalą  –  salotas „Rosolli“, kurias buvo kruopščiai patys pasigaminę. Renginio organizatoriai sudomino įvairiausiais žaidimais, kuriuos vaikai linksmai žaidė.

        Renginio dalyviai labai daug sužinojo apie Suomiją, jos tradicijas ir papročius, paragavo tradicinių patiekalų, pažaidė žaidimų ir smagiai praleido popietę.

       Renginį organizavo Žemaičių Kalvarijos kultūros centras, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos Mokinių taryba ir Žemaičių Kalvarijos V.  Mačernio bibliotekos bibliotekininkė.

 

Gimnazijos bibliotekininkė Rita Gaučienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.