Pažintinis nėrimas prie Platelių ežero tilto polių

2017-04-06

 

Siekiantiems gyvenime iššūkių ir išskirtinių potyrių siūlome praskleisti paslapties šydą ir savo akimis pamatyti LDK klestėjimo laikus menantį istorinį paveldą autentiškoje aplinkoje. Esame pasiruošę jums padėti pažvelgti į Platelių ežero gelmių paslaptis, kur 10-ies metrų gylyje, dažnai didingų lydekų saugomi,  stūkso senojo tilto, jungusio Šventorkalnį ir Pilies salą, poliai.

Išklausę neilgą instruktažą apie nėrimą ir užsidėję nardymo įrangą, kurią suteiksime nardymo centre, patogiu ir narams pritaikytu pontoniniu kateriu vyksime į nėrimo vietą, grožėdamiesi nuostabia ežero gamta.

Nėrimo metu, individualiai prižiūrint patyrusiam instruktoriui, galėsite pamatyti laiko ir srovių paveiktus senojo tilto polius, kurie mena 500 metų istorijos tarpsnį. 280 metrų ruože tilto poliai užburia savo didybe ir verčia susimąstyti apie žmonių, galėjusių sukurti tokį inžinerinį statinį, unikalumą. Šiame maršrute dažnai galima sutikti įspūdingo dydžio lydekų, kurios šio istorinio paveldo fone atrodo kaip sergėtojos, saugančios šios vietos paslaptis.

Pasinėrę į ežerą ir aplankę unikalų istorinį objektą, praturtinsite savo įspūdžių lobyną arba tai gali būti puiki dovana draugui, artimam žmogui, leisianti bent trumpam pakeisti skubančio ir triukšmingo pasaulio kasdienybę į galimybę patirti gelmės ramumą,  tylą ir užburiančius vaizdus.

Paslauga siūloma vasaros sezono metu (birželio – rugpjūčio mėn), kiekvieną ketvirtadienį.

REGISTRACIJA BŪTINA (tel. +370 626 23007).

Įspūdžiai po vandeniu videomedžiagoje https://www.youtube.com/watch?v=Ey7KKAwLjNI

Smulkesnė informacija http://www.oktopusas.lt/lt/pazintinis-nerimas-prie-tilto-poliu/

 

Nardymo centro OKTOPUSAS Plateliuose informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.