Pažink Šiaurės šalis ir jų jaunimą – prisijunk prie Jaunųjų patarėjų tarybos

2023-04-03

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje skelbia naujų narių atranką į Jaunųjų patarėjų tarybą! Jei esi 15-19 metų moksleivis(-ė), tau įdomus Šiaurės šalių regionas, norėtum apie jį sužinoti daugiau ir įgyvendinti šiaurietiškus projektus savo bendruomenėje, ši galimybė yra kaip tik tau.

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje įsteigė Jaunųjų patarėjų tarybą 2022 m. Tarybos nariai renkami vieneriems metams su galimybe kandidatuoti antrą kartą kitais metais. Šiuo metu pirmąją kadenciją Taryboje baigia 6 nariai – gimnazistai arba pirmųjų kursų studentai: Gabija Š., Edgaras, Gabija P., Ignas, Ūla ir Mikas iš Vilniaus, Mažeikių, Joniškio, Panevėžio, Šiaulių ir Kauno.

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje skelbia naujų narių atranką į Jaunųjų patarėjų tarybą!

Pagrindinės Jaunųjų patarėjų tarybos nario(-ės) atsakomybės:

Kodėl verta kandidatuoti? Prisijungęs(-usi) prie Jaunųjų patarėjų tarybos:

Mes tikimės, kad tu:

Susidomėjai? Siųsk mums savo CV ir motyvacinį laišką anglų kalba  info@norden.lt iki balandžio 16 d.

Atrinktus kandidatus kviesime į pokalbį dar iki kandidatavimo termino pabaigos– tad neatidėliok savo CV ir motyvacinio laiško siuntimo!

Daugiau informacijos apie mus rasi www.norden.lt  FB:  siauresministrai  IG: norden.lt

Šiaurės ministrų tarybos biuras  yra lygias galimybes užtikrinanti organizacija, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su užduočių vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.