Pažadėta skirti finansavimą Plungės irklavimo bazei rekonstruoti

2022-04-29

Plungės rajono savivaldybę pasiekė puiki žinia – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pažadėjo skirti finansavimą Plungės irklavimo bazei rekonstruoti!

Plungės irklavimo bazė Projektas

Tai reiškia, kad Plungės jūros pakrantėje bus pastatyta bei įrengta dar viena traukos vieta – modernūs sporto paskirties pastatai! Tai – puiki ir ilgai laukta naujiena ne tik sportininkams, bet ir visam Plungės rajonui, kuris pastaraisiais metais stebina kaimynines savivaldybes bei visą šalį savo pokyčiais.

1982 metais pastatyta irklavimo bazė dėl avarinės būklės praėjusių metų pabaigoje buvo nugriauta. Savivaldybės taryba ir savivaldybės administracija įdėjo pakankamai daug pastangų, kad pavyktų gauti lėšų toje pačioje vietoje įrengti naują ir modernią irklavimo bazę. Praėjusių metų gruodžio mėnesį savivaldybės tarybos sprendimu pritarta projektui „Sporto paskirties pastatų – irklavimo bazės, Plungės m., V. Mačernio g. 42A – rekonstravimas“, pateikta paraiška 2022 metų Sporto rėmimo fondo lėšoms gauti. Nuolat bendradarbiauta su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, sulaukta ministrės Jurgitos Šiugždinienės, už sportą atsakingo viceministro Lino Obcarsko bei kitų ministerijos atstovų palaikymo.

„Stengėmės, dirbome ir tikėjomės, jog bendros savivaldybės tarybos bei savivaldybės administracijos pastangos pasiteisins, ir Plungei bus skiriama lėšų projektui įgyvendinti. Informacijos apie planuojamą skirti finansavimą sulaukėme vakar, trečiadienį, o prie šios džiugaus rezultato didžiąja dalimi prisidėjo savivaldybės tarybos narys Adomas Zamulskis. Reiškiu jam padėką ir pagarbą už pastangas ir ryžtą siekiant tikslo, taip pat dėkoju kitiems savivaldybės tarybos nariams ir savivaldybės administracijos kolektyvui, kurie nuoširdžiai stengėsi dėl galimybių rekonstruoti irklavimo bazę. Tvirtą AČIŪ tariu Švietimo, mokslo ir sporto ministrei J. Šiugždinienei bei kitiems ministerijos atstovams už Plungei skiriamą dėmesį, finansavimą bei mūsų tikslų bei idėjų palaikymą“, – taria Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Plungės rajono savivaldybės administracija jau yra parengusi irklavimo bazės rekonstravimo projektą.

Projekto įgyvendinimo metu bus rekonstruojami du irklavimo bazės pastatai, sujungiant juos į vieną, 438 kv. metrų irklavimo bazės, pastatą.

Pastato pirmame aukšte numatytos persirengimo patalpos, sanitariniai mazgai su dušais. Pirmajame aukšte taip pat suplanuota fizinio parengimo treniruoklių salė, kurioje galėtų treniruotis iki 20 žmonių. Įvertinant išplėstinių treniruočių ir varžybų organizavimo poreikius, suprojektuoti du trenerių ir metodininkų kabinetai treneriams. Pagal parengtą projektą, irklavimo bazės pastate, cokoliniame aukšte, suprojektuota valčių patalpa – saugykla ir techninė patalpa karštam vandeniui ir šilumai ruošti. Projekte numatyta sutvarkyti pastato prieigas nuo pastato iki prieplaukos.

„Galėjome dar kelis ar keliolika metų skųstis nesaugiais ir avarinės būklės irklavimo bazės pastatais, tačiau mes pasirinkome veikti, nuosekliai eiti tikslo link, ir mums pavyko, nepaisant visų skeptiškų nuomonių! Įgyvendinę projektą, Plungėje turėsime modernią irklavimo bazę, be to, kitu darbų etapu šalia irklavimo bazės esame suplanavę įrengti ir modernų teniso aikštyną. Šie pokyčiai neabejotinai suteiks pridėtinės vertės visam Plungės rajonui, ir jau netrukus Plungėje galėsime didžiuotis ne tik sutvarkyta Plungės jūros pakrante, bet ir modernia irklavimo baze pakrantėje. Sporto statinių rekonstrukcija yra viena iš mūsų vizijos sukurti kokybišką sporto infrastruktūrą Plungėje, dalių,“ – teigia Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Preliminari projekto „Sporto paskirties pastatų – irklavimo bazės, Plungės m., Mačernio g. 42A, rekonstravimas“ vertė pagal parengtą techninį projektą – apie 633 500 eurų.

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.