Paukštakių ir Alsėdžių seniūnijoms – bendras traktorius

2024-01-12

Praėjusių metų lapkričio 30-ąją Plungės rajono savivaldybės taryba priėmė Paukštakių ir Alsėdžių seniūnijas itin nudžiuginusį sprendimą – skyrė lėšų naujam traktoriui su reikalingais priedais įsigyti. Suma – iki 182 tūkst. eurų. Viešojo pirkimo procedūros buvo itin operatyvios ir sėkmingos – sausio 10-ąją naujasis pirkinys jau stovėjo Grumbliuose, Paukštakių seniūnijos kieme.

Jį apžiūrėjo ir teigiamai įvertino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, tuo, kad turės modernią ūkinėms reikmėms tarnausiančią priemonę, džiaugėsi ir Paukštakių bei Alsėdžių seniūnai Aurimas Vasiliauskas ir Danutė Repšienė.

„Tikimės, kad nebeturėsite problemų nei greideriuojant kelius, nei valant sniegą. Šis galingas ir modernus traktorius turėtų tarnauti ilgai ir sėkmingai. Džiaugiamės, kad tarybai pritarus galime palengvinti jūsų darbą, juolab kad abiejų seniūnijų teritorijos – gana didelės. Šiemet – jums, kitąmet, jei finansai leis, aprūpinsime kažkurias kitas seniūnijas. Šaunu, kad taip sklandžiai praėjo viešieji pirkimai, kad, galima sakyti, per mėnesį turite rezultatą“, – džiaugėsi meras Audrius Klišonis.

Anot seniūno Aurimo Vasiliausko, traktoriui išbandyti reikia sulaukti sniego. Kadangi jis pakankamai sunkus, problemų neturėtų kilti ir esant gausesniam snygiui. „Ir traktorių geromis sąlygomis nupirkome, ir priedus, ir kurą. Žinoma, patys stengėmės, bet ir Savivaldybė mums padėjo – vadovai, taryba, Viešųjų pirkimų, Buhalterinės apskaitos skyriai ir kiti. Ačiū visiems už pagalbą“, – sakė seniūnas.

Traktorius „Case IH Maxxum 125“, kuris įsigtas iš UAB „Dotnuva Baltic“ atsiėjo 122 210 Eur. Prie jo – frontalinis krautuvas, universalus kaušas su prispaudėjo ir priekinė pakaba. Kiti du pirkiniai – 3,30 m pločio sniego valytuvas (galintis susilenkti į V formą) ir 3 m pločio greideris – įsigyti iš UAB „V. Padagas ir CO“. Bendra jų vertė – 14 748,69 Eur. Už seniūnijos lėšas nupirkta 2 300 eurų kainavusi kuro kolonėlė.

Pasak seniūno Aurimo Vasiliausko, tai dar ne viskas – už Savivaldybės tarybos skirtas lėšas suplanuota įsigyti druskos barstytuvą (tai padaryti norima artimiausiu metu), pakelių pjovimo įrangą ir priekabą, kad būtų galima išgabenti žolę, lapus, šakas, atsivežti žvyro, grunto ir pan.

Naująjį traktorių vairuoti ir prižiūrėti patikėta Stasiui Bagdonui.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.