Pasveikinti Plungės sportui nusipelnę žmonės

2013-03-28

 

             Kovo 26 d., antradienį , Plungės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje rinkosi  būrys Plungės sporto visuomenės atstovų. Jie turėjo galimybę pasveikinti du rajono sportui atsidavusius žmones, kurie šiomis dienomis švenčia ar atšventė gražius jubiliejus.

             Prieš keletą dienų 50 metų jubiliejų atšventė „Olimpo“ komandos  vadovas Kęstutis Kvietkus. Ta progą jį pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas ir Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas,  palinkėjo jo vadovaujamai komandai sėkmės, o jam asmeniškai – geros sveikatos.

             60 metų sukako Vaclovui Ruibiui, ilgamečiui Plungės ledo ritulio, futbolo, regbio komandų žaidėjui. Su  šiuo sportininku  siejamos visos didžiausios šių komandų pergalės, pradedant praėjusio amžiaus septintuoju dešimtmečiu. „Manau, jį drąsiai galima pavadinti mohikanu – Šiaurės  Amerikos išnykusios indėnų genties indėnu,“ – sveikinimus pradėjo Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas. Vaclovą Ruibį taip pat pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas, Plungės futbolo ir ledo ritulio klubų atstovai ir nariai, jo buvę komandos draugai ir priešininkai. Visi džiaugėsi neblėstančia Vaclovo energija, jaunatviškumu, sveikata ir pažymėjo, kad jis yra geriausias pavyzdys dabartiniam jaunimui, kaip žmogus turi gyventi, kad ilgus metus išliktų sveikas, aktyvus ir visuomeniškas.

 Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.