Pasveikino seniūnaičius

2023-09-25
Meras Audrius Klišonis ir seniūnė Dangirutė Jurkuvienė su miesto seniūnaičiais
Meras Audrius Klišonis ir seniūnė Dangirutė Jurkuvienė su miesto seniūnaičiais

Rugsėjo 19 dieną į Savivaldybę buvo pakviesti naujai išrinkti Plungės miesto seniūnaičiai. Juos sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Plungės miesto seniūnė Dangirutė Jurkuvienė.

Plungės miesto seniūnija yra suskirstyta į 13 seniūnaitijų. Vienos iš jų – Dariaus ir Girėno seniūnaitijos – seniūnaitė Janina Grigaitienė išrinkta prieš keletą mėnesių, o kitų dvylikos seniūnaičių rinkimai, pasibaigus 4 metų kadencijai, vyko rugpjūčio 17–24 dienomis. 

Iš dvylikos išrinktų seniūnaičių septyni ir anksčiau ėjo šias pareigas, penkiems tai nauja patirtis.

Dar vienai kadencijai (iki 2027 metų) perrinkti Vaidotas Račkauskas (A. Jucio 1 seniūnaitija), Virginija Butkienė (Birutės-Stoties), Danguolė Jonikienė (V. Mačernio 2), Adelė Gedmontienė (Laisvės), Aida Brazdeikienė (Lankos), Darius Saukalas (S. Nėries), Giedrius Mačiuitis (Žemaitės). Nauji seniūnaičiai: Raimonda Grišmanauskienė (A. Jucio 2), Živilė Donauskienė (Vytauto), Ingrida Ripkauskė (Gandingos), Kristina Šetkauskė (V. Mačernio 1), Rita Milierienė (Senamiesčio).

Jau ne vieną kadenciją seniūnaičio pareigas einantiems plungiškiams meras Audrius Klišonis įteikė padėkos raštus – už aktyvią visuomeninę veiklą, už gyventojų telkimą gerinant gyvenamosios vietos aplinką. Naujiems seniūnaičiams įeikti pažymėjimai. Seniūnaičiams meras palinkėjo ne tik  būti seniūnaitijos „akimis“ ir „ausimis“, bet ir telkti gyventojus bendriems darbams, talkoms ir kitoms iniciatyvoms.

Primename, kad pagal Vietos savivaldos įstatymą seniūnaitis dirba visuomeniniais pagrindais ir yra renkamas 4 metams. Jis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, Savivaldybės institucijose, Savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės įstaigose.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.