Pastatų priežiūra žiemos metu

2013-02-05

      Norime atkreipti visų savininkų, valdytojų ir techninių prižiūrėtojų dėmesį dėl pastatų priežiūros žiemą. Pastato prižiūrėtojai privalo stebėti, kad nesikauptų sniegas ir ledas ant pastatų stogų ar išorinių durų stogelių, prie švieslangių, sienų, langų. Jeigu susiformuoja varvekliai ir susikaupia per daug sniego, pastatų naudotojai privalo kuo skubiau pašalinti nuo pastatų susikaupusį sniegą ir nuo stogų nudaužyti varveklius. Atliekant šiuos darbus, pastatas turi būti aptvertas.

      Žiemos sezono metu dėl ant statinių stogų susikaupusio sniego, o atšilus orams – dėl susidariusio ledo padidėja ir laikančiųjų konstrukcijų apkrovos. Dėl šios priežasties padaugėja pastatų griūčių, o krentantys varvekliai gali sužaloti pro pastatą einančius žmones. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas senos statybos ir lengvų metalo konstrukcijų pastatams.

      Pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą, už taisyklių nesilaikymą gali būti skirtas į spėjimas arba bauda iki 1000 litų. Jeigu pastato naudotojas nesiima veiksmų, nors kyla pastato griūties grėsmė, gali būti baudžiamas nuo 1000 iki 5000 litų

Civilinės ir priešgaisrinės saugos skyrius

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.