Paskelbtas projekto „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“ startas

2022-01-10

Iš daugiau kaip 90 paraiškų, teiktų Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos „Kultūra“ programai, buvo atrinktas Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ projektas „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“.

Sausio 7 dieną Kulių kultūros centre šis bendruomenės projektas pristatytas visuomenei. Vienas pagrindinių projekto tikslų – vietos kultūrinio verslumo skatinimas.

Gautas finansavimas leis kuliškiams ne tik įgyvendinti edukacines veiklas, bet ir atnaujinti edukacines erdves toms veikloms organizuoti.

Planuojama, kad per 2,5 metų laikotarpį Kulių centre atgis unikalus baltasis (Šiaurinis) pastatas, čia vyks kultūrinio verslumo mokymai, kiti renginiai, vaikams ir jaunimui bus teikiamos neformalaus kultūrinio ugdymo paslaugos, o plačiajai visuomenei bus pristatyta daug naujų scenos meno produktų. Kuliškiams projekto veiklose talkins 12 partnerių iš Lietuvos ir Norvegijos.

Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ pirmininkė Agnė Alčauskienė pasidžiaugė bendruomenės sėkme ir kartu su projekto bendraautoriais pristatė susirinkusiesiems bendruomenės iniciatyvas. Meras Audrius Klišonis pažymėjo, kad verslumo mokymai, kultūrinės edukacijos, unikalūs Lietuvos ir Norvegijos menininkų spektakliai, koncertai, šokio meno pasirodymai į Kulius sukvies ne tik vietinius, bet ir užsienio turistus – žinia apie unikalų Kulių miestelį, o tuo pačiu ir Plungės rajoną, pasklis toli už savivaldybės ribų. Plungės rajono savivaldybė siekia,  kad projektas būtų sėkmingai įgyvendintas – tam skirta 70 tūkst. eurų.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.