Paskaitos ir diskusijos apie sveikatos stiprinimą

2014-03-28

 

 

 

 

       Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kovo 20 ir 21 dienomis kvietė Plungės rajono gyventojus į susitikimus su biomedicinos mokslų daktare Rasa Bacevičiene. Per dvi dienas suorganizuoti 9 susitikimai-paskaitos. Daug diskusijų A. Jucio pagrindinėje mokykloje sukėlė paskaita tema „Maisto papildai ir GMO baubas“. Moksleiviai neslėpė nuostabos, kad įprasti ir dažnai vartojami maisto produktai gali taip kenkti sveikatai.  Taip pat didelis mokinių ir mokytojų susidomėjimas buvo Plungės technologijų ir verslo mokykloje skaitytoje paskaitoje „Stresas ir egzaminų baimė“. Šios mokyklos mokytojai ir mokiniai sudalyvavo ir biuro salėje vykusioje paskaitoje „Visa tiesa apie vandenį“, kuri buvo skirta paminėti Pasaulinę vandens dieną.  

       Lietuvos Respublikos Seimas 2014-uosius paskelbė Vaikų sveikatos metais, todėl tėveliams ir moksleiviams buvo skaitomos paskaitos apie vaikų mitybą ir imuniteto stiprinimą M. Valančiaus pradinėje mokykloje, Alsėdžių lopšelyje – darželyje, o Alsėdžių vidurinėje mokykloje, Plungės suaugusiųjų švietimo centre, TAU studentams buvo skaitoma paskaita apie maistą ir kaulų sveikatą. Platelių UDC buvo diskutuojama apie holistinį požiūrį į sveikatą. 

       Plungės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius ir Visuomenės sveikatos biuras visus Plungės rajono gyventojus kvietė į paskaitą „Sveikam kūnui reikia ir sveikos aplinkos. Kokia ji turi būti?“, kuri vyko Plungės rajono savivaldybės didžiojoje salėje. Pasak organizatorių, ši paskaita sulaukė didelio gyventojų dėmesio.

       Džiugina tai, kad paskaitomis susidomėjo itin daug plungiškių. Susitikimų metu diskutuota įvairiais sveikatos klausimais. Laikinai einanti direktoriaus pareigas Daiva Zablockienė ir kiti biuro darbuotojai džiaugiasi, kad visuomenė vis labiau domisi ir rūpinasi savo sveikata.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.