Paskaita PADĖKIME VIENI KITIEMS Kuliuose

2014-05-29

 

 

 

 

       Gegužės 28 d. Kulių kultūros centre įvyko pirmosios medicinos pagalbos teikimo mokymai, kuriuos vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Neringa Stuopelienė. Tai pirmasis 2014 m. Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ sveikatos projekto „Mūsų pasirinkimas – sveikas gyvenimas“ renginys. Finansavimas buvo gautas pagal Plungės raj. savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialią programą.

       Renginys buvo labai naudingas kuliškiams. Tinkamai suteikta medicininė pagalba gali padėti išgelbėti žmogaus gyvybę. Sužinojome, kaip gaivinti žmogų, ką daryti apdegus ar nusiplikinus, taip pat kaip pagelbėti žmogui užspringus. Kažką žinojome, bet toli gražu ne visos žinios buvo teisingos. Galėjome  pasipraktikuoti, kaip gaivinti žmogų.

       Renginio pabaigoje vyko diskusija prie puodelio kavos. Kai kam iškilo papildomų klausimų.  N. Stuopelienė atsakė į visus iškilusius klausimus, taip pat pasiūlė savo pagalbą, rengiant kitas priemones.  Džiaugėmės, kad galėjome susirinkę pabendrauti, įgyti žinių, – jų niekada nebūna per daug.

 

Kulių kultūros centro inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.