Pasitikime 2014-uosius su operos ir populiariosios klasikos žvaigždėmis

2013-12-11

 

 

          Plungės kultūros centras, plungiškius ir miesto svečius sveikindamas su pačiomis gražiausiomis, šilčiausiomis ir didžiausiomis metų šventėmis, gruodžio 27 d. 18 val. kviečia į tradicinį kamerinį vakarą „Senuosius palydint“. Šventinę vakaro programą šiais metais dovanos Panevėžio muzikinio teatro simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Vidmantas Kapučinskas), operos ir populiariosios klasikos žvaigždės – charizmatiškasis tenoras Egidijus Bavikinas, baritonas, stipraus ir lankstaus balso savininkas Ramūnas Urbietis ir vienas įžymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę Liudas Mikalauskas. Šventinio vakaro vedėjas – Lietuvos teatro, kino, televizijos aktorius, TV laidų ir renginių vedėjas  Vytautas Rumšas jaunesnysis.

          Koncertinėje programoje skambės pasaulinės populiariosios klasikos kūriniai, žymiausių operečių, miuziklų ir operų arijos. Atlikėjai pažadėjo koncerto viešnias apdovanoti ir nuostabiausiomis serenadomis, o jų antrąsias puses pamokyti, kaip pavergti savo išrinktųjų širdis…

          Po koncerto parodų salėje – naujametis furšetas. Gros ir šventinę atmosferą kurs vienas populiariausių ir profesionaliausių saksofonininkų Lietuvoje Laimonas Urbikas.  

          Kviečiame linksmai palydėti senuosius bei šauniai pasitikti Naujuosius metus!

          Bilietus jau galite įsigyti Plungės kultūros centro bilietų kasoje.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.