Pasisemta patirties ir įgūdžių „Meninėje dviračių invazijoje 2018“

2018-06-20

 

Mobilios „Meškėnų laboratorijos“ organizuojama „Meninė dviračių invazija 2018“ Telšiuose, Menų

inkubatoriaus patalpose, – tai jau antrą kartą vykstanti dviejų savaičių kūrybinė – techninė stovykla. Tai puiki galimybė susipažinti su tradicinėmis ir naujausiomis technologijomis bei  padirbėti kartu su mokytojais (mentoriais) iš užsienio. Pagrindinis projekto tikslas – padovanoti kiekvienam dirbtuvių dalyviui ne tik daiktą – dviratį, bet ir vertingas žinias, praktinius įgūdžius bei patirtį. O stovyklos pabaigą vainikuoja saugaus vairavimo instrukcijos ir meninių dviračių paradas.

Birželio 4-10 dienomis kūrybinėje stovykloje dalyvavome ir mes, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Dailės skyriaus 5 mokiniai ir mokytojai. Pirmiausia nuo dviračių teko nuplauti dykumos dulkes ir surinkti bei pritvirtinti trūkstamas detales, patikrinti, ar dviračiu galima važiuoti. Toliau teko pasitelkti vaizduotę ir menines idėjas perkelti į popieriaus lapą. Dekoracijas kūrėme iš įvairių medžiagų: vielos, celofano, audinių, kartono, popieriaus ir t. t. Tūrines dekoracijas lipdėme iš lipnios popierinės juostelės, o joms spalvinti naudojome aerozolinius bei akrilinius dažus. Savo kūrybinei idėjai įgyvendinti naudojome net informacines technologijas – programavome Inkspace ir Mikrobit programomis, prie mikroschemų litavome LED lempučių laidus. Susipažinome su įdomiais ir noriai padedančiais menininkais, tarp kurių buvo ne tik lietuvių, kaip Rokas ar Ieva, bet ir savanorių iš Amerikos. Paskutinę stovyklos dieną visi kartu – ir suaugusieji, ir vaikai – savo sukonstruotais bei dekoruotais dviračiais važiavome aplink Masčio ežerą.

Džiugu, kad mokiniai turėjo galimybę dalyvauti kūrybinėje – techninėje stovykloje „Meninė dviračių invazija 2018“, padirbėti nepažįstamoje aplinkoje, patobulinti technologinius įgūdžius ir anglų kalbos žinias.


Silvos Galvadiškytės nuotraukose:

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Dailės skyriaus mokiniai kūrybinėje/ techninėje stovykloje „Meninė dviračių invazija 2018“ Telšiuose

 

                                                               

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Dailės skyriaus mokinės Aurelija Zaburaitė ir Vitalija Numgaudytė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.