Pasirašyta projekto „Socialinių paslaugų neįgaliesiems plėtra Plungės rajone“ finansavimo sutartis

2017-05-09

 

Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija ir Centrinė projektų valdymo agentūra 2017 m. balandžio 28 d. pasirašė projekto „Socialinių paslaugų neį galiesiems plėtra Plungės rajone“ finansavimo ir administravimo sutartį . Plungės rajono savivaldybės administracija projekte dalyvauja partnerio teisėmis. Projektas bus į gyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės į traukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“.

Projekto biudžete numatyta didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų suma – 252 199,00 Eur.

Projektui skiriamas finansavimas – 214 369,00 Eur.

Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto (bendrojo finansavimo) lėšos – 37 830,00 Eur.

Projekto tikslas – gerinti neį galiesiems, išskyrus turinčius proto ar (ir) psichikos negalią, socialinių paslaugų prieinamumą Plungės rajone, į kuriant Šv. Jono Krikštytojo parapijos neį galiųjų dienos centrą.

Projekto metu ketinama pritaikyti Šv. Jono Krikštytojo parapijos namų cokolinį aukštą dienos centro veikloms organizuoti, rekonstruojant cokolinio aukšto ir rūsio patalpas. Įgyvendinus projektą, bus į steigtas neį galiesiems (išskyrus turinčius proto ir (ar) psichikos negalią) pritaikytas ir skirtas dienos centras ir sudarytos tinkamos sąlygos teikti trumpalaikes socialines paslaugas neį galiesiems,  aktyviai plėtoti neį galiųjų socialinius į gūdžius.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.