Pasiekimai dziudo varžybose

2014-12-02

Įvyko atviras suaugusiųjų dziudo čempionatas Kaune

       Lapkričio 21-22 dienomis Kaune vyko Lietuvos atviras suaugusiųjų dziudo čempionatas, kuriame  dalyvavo ir  Plungės sporto ir rekreacijos centro imtynininkai.

       Ramūnas Diburys svorio kategorijoje iki 81 kilogramo užėmė trečią vietą. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 20 dziudo imtynininkų. Ramūnas Diburys laimėjo pirmas tris savo kovas, o dvikovoje dėl patekimo į finalą nusileido daugkartiniam Lietuvos čempionui alytiškiui Ainiui Vencevičiui.

       Dėl trečios vietos Ramūnas kovėsi su kauniškiu Mindaugu Lenčiausku. Dvikovoje Ramūnas gražiu imtynių veiksmu įveikė savo varžovą.

       Kitų sportininkų iškovoti rezultatai  kuklesni. Atitinkamose svorio kategorijose septintą vietą užėmė Gintas Žebrauskas, Domas Zimkus ir  Artūras Lubys; devintą – Lukas Čiuželis.  

Treneris A. Kasteckas

 

Komandinės ir asmeninės dziudo varžybos Panevėžyje

       Lapkričio 23 dieną Panevėžyje vyko komandinės ir asmeninės dziudo varžybos. Asmeninėse varžybose dalyvavo sportininkai, gimę 2005-2006 m., ir 2007-2008 m., o komandinėse – gimusieji 2001m. ir jaunesni.

       Asmeninėse varžybose pirmą vietą užėmė Tomas Žilys, antrą –  Ervinas Žilius ir Dominykas Gotautas, trečią vietą užėmė Nojus Beinoras, Pijus Beinoras ir Jokūbas Bružas.

       Komandinėse varžybose dalyvavo šešios komandos iš Kauno, Vilniaus, Biržų, Plungės ir dvi komandos iš Panevėžio. Plungiškiai užėmė trečią vietą.

       Plungės sporto ir rekreacijos centro komandos sudėtis: Ervinas Žilius, Vygirdas Narkus, Tadas Narkus, Lukas Mickevičius, Vytautas Petreikis, Dominykas Gotautas, Jokūbas Vaišnoras, Alenas Miklovas, Aleksas Daržinskis ir Kordelijus Viešniauskas.

Treneriai Edvardas Žilius ir Antanas Kasteckas

 

Atviros Alytaus miesto dziudo varžybos

       Lapkričio 29 d.  Alytuje vyko atviros miesto dziudo varžybos. Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai pasipuošė penkiais medaliais. Čempionais tapo Alenas Miklovas (svorio kategorija iki 50 kg) ir Gintautas Gaučys (svorio kategorija virš 73 kg).

       Antrą vietą svorio kategorijoje iki 46 kg užėmė Jokūbas Vaišnoras. Trečiąsias vietas užėmė Deividas Miknius (svorio kategorijoje iki 60 kg) ir Dovydas Latakas (svorio kategorija iki 73 kg).

Treneris Antanas Kasteckas

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.