Pasibaigė trečiojo kvietimo verslininkams teikti prašymus verslo rėmimo lėšoms gauti terminas

2017-11-03

Lapkričio 2 d. Savivaldybėje vyko Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisijos posėdis, kurio metu buvo svarstomi pareiškėjų prašymai dėl SVV rėmimo lėšų iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto skyrimo.  

Šiais metais tai buvo trečias kvietimas SVV subjektams teikti prašymus dėl SVV rėmimo lėšų skyrimo iš Savivaldybės biudžeto. Galimybe pasinaudoti SVV rėmimo lėšomis norą išreiškė 13 verslo atstovų. Kaip ir prieš tai buvusiuose kvietimuose pareiškėjai prašė kompensuoti šių verslo sričių patirtas išlaidas: dokumentais pagrį stų pradinių į monės į registravimo; informacinių ir reklaminių leidinių leidimo ir reklamos priemonių; į monės interneto svetainės kūrimo ir (ar) atnaujinimo; SVV į monės vadovų ir (ar) darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursų, mokymų, seminarų. Komisijai išnagrinėjus visus prašymus, nustatyta, kad  visi pareiškėjai atitiko reikalavimus ir bendrai visiems pareiškėjams iš viso skyrė 4 651,23 Eur SVV rėmimo lėšų.

Primename, kad šių metų vasario 15  dieną Plungės rajono savivaldybės taryba patvirtino Savivaldybės biudžetą, kuriame po maždaug 10 metų pertraukos buvo į traukta priemonė „Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimas“. Jai numatytas 10 000 eurų finansavimas. Pirmojo kvietimo metu vienam pareiškėjui buvo skirta 400 Eur. Antrojo kvietimo metu buvo patenkinti 8 pareiškėjų prašymai ir iš viso jiems buvo skirta 3 316,97 Eur. Taigi, iki šių metų pabaigos iš šios priemonės lėšų dar bus galima skirti 1 631,8 Eur, todėl SVV komisija nusprendė skelbti ketvirtąjį kvietimą lapkričio 6-24 dienomis. Administracija ragina SVV subjektus būti dar aktyvesniais ir prašymus rėmimo lėšoms gauti teikti ketvirto kvietimo metu.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 448) 73 145, el. paštu toma.rupeike@plunge.lt

 

Informaciją rengė Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.