Pasaulio turizmo dienos paminėjimas Varkalių piliakalniuose!

2014-09-30

Jau 34 metus iš eilės Pasaulio turizmo organizacija ragina visus Žemėje gyvenančius žmones minėti Pasaulinę turizmo dieną. Šiemet gyventojus jungia bendras šios dienos pavadinimas  – „Turizmas ir bendruomenių plėtra“. Rugsėjo 27 dieną Plungės r. turizmo informacijos centras, gyd. Raimondas Doviltis ir Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visus Plungės rajono gyventojus aktyviai paminėti šią dieną.

Organizatoriai surengė dviračių žygį, kuris prasidėjo nuo Plungės Oginskių parko vartų ir baigėsi prie Nausodžio pagrindinės mokyklos. Ten vyko Nausodžio seniūnijos Varkalių kaimo bendruomenių šventė. Visi žygio dalyviai dalyvavo „Gandingos krašto galiūno taurė – 2014“ šventės atidaryme ir su padidėjusiomis gretomis – dviračių mylėtojais ir šiaurietiškojo ėjimo aistruoliais – išvyko į Varkalių piliakalnius.

Gyd. Raimondas Doviltis žygio metu dalyvius supažindino su Varkalių piliakalnių istorija ir M. K. Čiurlionio taku. Įdomu tai, kad daugelis žygio dalyvių teigė nežinoję, jog yra tokių gražių vietų, bei pastebėjo, kad prie Nausodžio plento nėra jokios nuorodos į Varkalių piliakalnius. Vis dėlto organizatoriai tikisi, kad po šio žygio piliakalniuose lankytojų tik padaugės!

 

Kultūros ir sporto skyriaus informacija
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.