Pasaulinės vandens dienos renginiai – Senamiesčio mokykloje

2017-04-04

Plungės Senamiesčio mokykloje tęsiasi projekto ,,Sveikas maistas-sveikas vaikas“ veikla. Kovo mėnesį vyko daug renginių, kurie padėjo mokiniams suprasti vandens svarbą žmogaus organizmui.

Klasėse projekto dalyviai aptarė vandens gėrimo taisykles ir ragavo įvairių rūšių vandenį, kalbėjo, kaip reikia saugoti šį brangų gamtos turtą. Pirmokai piešė vandens lašelius, kuriuose užrašė savo mintis apie vandenį.

Kovo 22-ą – Pasaulinę vandens dieną – 1a kl., 1c kl. ir 2d kl. mokiniai visus pradinukus, 5a kl. ir 10a kl. mokinius, mokyklos administraciją ir aptarnaujantįjį mokyklos personalą supažindino su šia diena ir priminė vandens gėrimo taisykles.

 Pertraukos metu 3b kl. mokiniai pašoko šokį ,,Lietutis“ ir, pritariant dūdelėms, atliko dainą apie vandenį. 2d kl. mokiniai pamokė pradinukus šokti lietuvių liaudies žaidimą ,,Upytėlė teka“. Po smagių akimirkų buvo lengva pakartoti, kaip reikia gerti vandenį. 

Kovo mėnesį mokyklos bibliotekos vedėja Akvilė Valančienė pristatė knygas, kuriose aprašyti įvairūs moksliniai eksperimentai su vandeniu. 2b kl. mokytoja vedė atvirą pasaulio pažinimo pamoką ,,Vanduo ir jo savybės“. Mokiniai, vartydami knygas, patys atlikdami eksperimentus, susipažino su vandens savybėmis. 

Kovo 27 d. mokyklos sporto salėje vyko projektuose ,,Judėjimas-vaiko sveikata, stiprybė, grožis“ ir ,,Sveikas maistas – sveikas vaikas“ dalyvaujančių mokinių sportinės varžybos ,,Vandens buteliukas – visur ir visada“.  Antrokai parodė mankštą, kuri Visuomenės sveikatos biuro konkurse ,,Klasės mankšta“ laimėjo I vietą. Smagiai pasimankštinę, mokiniai varžėsi įvairiose rungtyse, kurių pagrindinis inventorius buvo vandens buteliukas. Renginio pabaigoje mažuosius pradinukus nudžiugino 3c kl. mokiniai, kurie priminė rūpinimosi sveikata pagrindines taisykles ir apdovanojo projektų dalyvius ,,sveikuoliškais“ medaliais. 

Renginius apie vandenį vedė pradinių klasių mokytojos Erika Žemgulienė, Vilma Razguvienė, Aušra Jašinskienė, Vilma Šimkienė, Virgina Beniušienė, Gitana Kurmanskienė, Regina Lučinskienė, Kristina Vaškelevičienė. 

Dėkojame Visuomenės sveikatos biurui už pagalbą, organizuojant Pasaulinę vandens dieną.

 

E. ŽemgulienėĮvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.