„Pasakoje“ surengta gerosios patirties sklaidos konferencija „Fizinio aktyvumo ir sveikatinimo ugdymo galimybės“

2018-05-03

 

Siekiant atskleisti kūno kultūros naudą vaikams bei pasidalyti darbo patirtimi, kaip pedagogams sėkmingai planuoti ir organizuoti įvairias sveikatinimo ugdymo veiklas, 2018-04-25 lopšelyje-darželyje

„Pasaka“ surengta konferencija, skirta Sveikatą stiprinančių mokyklų 25-čiui minėti „Fizinio aktyvumo ir sveikatinimo ugdymo galimybės“. Semtis gerosios patirties atvyko pedagogai iš įvairių ugdymo įstaigų. Mūsų įstaigą pristatė Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Irena Petreikienė ir pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė. O susirinkusius svečius nuotaikinga programėle pasveikino priešmokyklinės grupės „Ančiukai“ ugdytiniai.

 

Į konferenciją atvyko svečiai: Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė, Plungės rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė Stanislava  Simonavičienė. Svečiai linkėjo visiems vaikams augti sveikiems, pratinantis kuo daugiau judėti, sportuoti, būti gryname ore, grūdintis. Apie fizinį aktyvumą ir integruotos sveikatos ugdymo ypatumus Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ kalbėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto Administravimo ir edukologijos katedros dėstytojos lektorės Aniuta Varneckienė ir Jūratė Klizaitė, Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtojos metodininkės Jurgita Nagienė, Otilija Sidaravičiūtė, Reda Miknienė, Plungės lopšelio-darželio „Vyturėlis“ auklėtoja sveikatingumo programai metodininkė Audronė Norvaišienė, Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė auklėtoja metodininkė Jūratė Endrikienė. Stendinius pranešimus pristatė  Plungės lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Gasauskienė, Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“ vyresnioji auklėtoja Vilma Kaušienė, vyresnioji auklėtoja Sigita Turskienė ir Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ pedagogės.

 

Bendradarbiavimas, gerosios patirties sklaida padeda formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą, tenkina prigimtinį vaikų judėjimo poreikį, suteikia pedagogams profesinę paramą ir pagalbą ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Sveikatingumas, skatinamas kuo įvairesniais būdais ir formomis, turi didžiulę reikšmę visos bendruomenės fizinei, emocinei ir socialinei sveikatai, skatina mąstymo procesą, suvienija bendruomenę ir yra viena iš laimingo gyvenimo sudedamųjų dalių. Tikimės, kad konferencija buvo naudinga ir reikšminga, nes galėjome palyginti savo darbus su kitų darbais ir išsinešėme dalelę naujos patirties.

Plungės lopšelio-darželio „Pasaka” bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams, dalyvavusiems konferencijoje.

  

Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.