„Pasakoje“ – saulėta vaikystė ir dovana miestui

2017-06-05

          Visame pasaulyje birželio 1-ą švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikai, tėveliai, pedagogai  ir visa

 

darželio bendruomenė tradiciškai švenčia Vaikystės šventę. Tad ir šiemet vaikus pasitiko išpuoštas kiemas: žaidimų aikštelės pražydo įvairiaspalvėmis
gėlėmis, spalvotais balionais, spalvingu sporto inventoriumi.
          Skelbdami renginio pradžią, priešmokyklinių grupių vaikai  įnešė „Pasakos“ darželio vėliavą. Džiugu, kad šventėje apsilankė  Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė ir mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, kurie tarė sveikinimo žodžius, linkėdami su šypsena švęsti vaikystę, kasdien sportuoti, būti aktyviems ir smalsiems.

            Lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Irena Petreikienė linkėjo, kad vaikystė būtų  apsupta brangių ir mylinčių žmonių, kupina juoko, gražių emocijų, nuotykių ir atradimų, kad kiekvieno lūpose žaistų šypsenos, pildytųsi gražiausios svajonės, būtų daug šurmulio bei džiugesio – kaip ir šią šventinę dieną darželio kieme. Direktorė priminė, jog šiais metais sukanka 450 metų, kai Plungės vardas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose. Ta proga visų 12 grupių vaikučiai kartu su  auklėtojomis nutapė paveikslą ir dovanojo  jį Plungės miestui – paveikslas įteiktas renginio svečiams – Plungės rajono savivaldybės gydytojai Orestai Gerulskienei ir mero pavaduotojui Mindaugui Jurčiui.

           Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė kalbėjo, kad darželis  dalyvauja labdaringoje akcijoje „Ne vienas pasaulyje“, todėl atvykusią į renginį Lietuvos moksleivių sąjungos atstovę pakvietė atsiimti darželio bendruomenės darytus darbelius, o surinkti pinigai keliaus į Ievos Krivickaitės gerumo fondą  „Ne apie mane“.

           Renginio metu vaikai žaidė sportinius žaidimus, rungėsi įvairiose rungtyse, šoko, dainavo bei ant asfalto kreidelėmis piešė savo vaikystę. Įstaigos kieme aidėjo smagus vaikų juokas ir nuotaikinga muzika. Šventės pabaigoje vaikų laukė siurprizas ir muilo burbulų fiesta.Puikus oras ir gera nuotaika suteikė galimybę šauniai praleisti laiką. Dėkojame visiems už spalvingą ir smagų vaikystės rytą, kurį praleidome kartu.

 

         

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.