Parengus Plungės rajono įvaizdžio formavimo ir investicijų pritraukimo galimybių studiją, tikimasi rajono investicinės aplinkos suaktyvėjimo

2013-05-23

 

 

 

           Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Savivaldybės lėšomis finansuojamą projektą „Plungės rajono įvaizdžio formavimo ir investicijų pritraukimo galimybių studijos parengimas“, jau atlikta didžioji dalis projekte numatytų veiklų, kurių svarbiausios – parengtas investicijų pritraukimo galimybes pateikiantis leidinys „Plungės kraštas atviras investicijoms“ ir įvaizdžio formavimo ir investicijų pritraukimo galimybių studija.  Šiuo metu koreguojamas Rajono strateginis plėtros planas.

           Investicijų galimybių aprašymo leidinyje pristatoma 12 investicijoms atvirų žemės sklypų ir 15 pastatų. Tikimasi, kad verslo įmonės, organizacijos jais susidomės, o tai  rajonui atneš konkrečios ekonominės naudos: suaktyvės verslo plėtra, atsiras daugiau darbo vietų, gerės regiono infrastruktūra, žmonių socialinė aplinka  ir, žinoma, rajono įvaizdis.

           Siekiant kuo platesnio žinomumo, investicijų leidinys parengtas lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.  Jį numatoma viešinti vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu. 

           Parengta galimybių studija aktuali verslo, valdžios atstovams, potencialiems investuotojams ir rajono bendruomenei. Jame nurodyta, kur galima rasti silpnąsias ir stipriąsias rajono puses, kur – plėtotinas kryptis.  Studijoje išsamiai išanalizuota investicijų aplinka,  rajono investicinę aplinką lemiantys veiksniai,  pateikta turizmo ir informacijos paslaugų analizė, turizmo plėtros kryptys, savivaldybės įvaizdžio formavimui svarbūs aspektai, atlikta viešojo ir privataus pobūdžio partnerystės projektų analizė ir kt.

           Galimybių studijos rengėjai pateikia rekomendacijas, kaip galima koreguoti  Plungės rajono plėtros planą 2010-2017 metais.  Siūloma koreguoti kai kurias jau į planą įtrauktas  priemonės bei įrašyti naujas, tokias kaip viešųjų ir privačių erdvių tvarkymo talkų organizavimas; ES lėšomis įgyvendinamų projektų viešinimas nacionaliniu lygmeniu, viešosios ir privačios partnerystės projektų įgyvendinimo galimybių studijų parengimas, M. Oginskio dvaro dešiniosios oficinos pritaikymas viešbučio paslaugoms teikti; teikiami pasiūlymai dėl  Plungės irklavimo bazės atnaujinimo, Plungės sporto komplekso statybos ir pan.

           Su galimybių studija galima susipažinti ir dėl papildomos informacijos apie laisvus žemės sklypus ir investicijoms palankius objektus kreiptis į Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrių, tel. (8 448) 73 145 ir el. paštu investicijos@plunge.lt.  Objektų sąrašą galite siūlyti papildyti naujais.

           Kviečiame susipažinti, naudotis ir rekomenduoti potencialiems investuotojams leidinį „Plungės kraštas atviras investicijoms“.
           
           
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja
Žaneta Piepalienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.