Pareigūnai tapo TAU lektoriais

2015-05-29

 

Gegužės 28-ą Plungės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas ir  bendruomenės pareigūnė skaitė paskaitą Trečiojo amžiaus universiteto Pasaulio pažinimo fakulteto studentams. Gausiai susirinkusiems klausytojams pristatyta Plungės rajono policijos komisariato veikla prevencijos srityje, senjorai supažindinti su bendruomenės pareigūno darbu, šios pareigybės tikslais.

Vyresnio amžiaus asmenys Lietuvoje yra kone labiausiai pažeidžiama visuomenės grupė, kuri dažnai tampa nusikalsti linkusių asmenų taikiniu. Dėl šios priežasties paskaitos metu didelis dėmesys buvo skirtas sukčiavimo problemai aptarti. Policijos pareigūnai pristatė naujausius sukčiavimo „modelius“, ragino būti atidiems, tikrinti informaciją, nepriimti skubotų sprendimų.  Vieni senjorai pripažino, kad jiems yra tekę susidurti su telefoniniais sukčiais, kiti  apgailestaudami pasakojo, kaip patikėjo beverčius daiktus įsigyti siūlančiais asmenimis.  

 Kaip vieną iš geriausių išeičių tapti saugesniais, pareigūnai pasiūlė prisijungti prie programos „Saugi kaimynystė“, kuri grįsta paprastomis idėjomis ir vertybėmis, bendromis daugeliui žmonių. Tikimasi, kad žinios, išgirstos prevencinėje paskaitoje, pravers kasdienėse situacijose, o senjorai bus ne tik uolūs Trečiojo amžiaus universiteto studentai, bet ir aktyvūs saugesnės aplinkos kūrimo šalininkai.  


TAU inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.