Paplūdimio tinklinio pirmenybės Plungėje

2023-06-20

Birželio 16-18  dienomis Plungės miesto šventės metu vyko Plungės rajono paplūdimio tinklinio 2×2 pirmenybės, kuriose dalyvavo iš įvairių Lietuvos miestų grįžę plungiškiai bei svečiai iš Gargždų ir Mažeikių.

Pirmenybėse, kurias organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras, dalyviai varžėsi vaikinų, merginų ir mix‘ų grupėse.

Merginų/moterų grupėje varžėsi 9 komandos. Visas savo varžoves įveikė ir nugalėtojomis tapo viešnios iš Gargždų – Evita Jenkutė ir Greta Laurinavičiutė. Antrą vietą užėmė Karolina Kniūkštaitė ir Kornelija Šukytė, bronzos spalvos medaliais pasipuošė Augustės Senkutės ir Emilės Brezgytės duetas.

Vaikinų/vyrų grupėje kovos vyko nepaisant apniukusio dangaus ir visą dieną trukusio lietaus. Šeštadienį tinklinio aikštelėje susitiko 7 poros. Nugalėtojais tapo į gimtą miestą savaitgaliui grįžusių plungiškių Pauliaus Damulio ir Aurimo Krolio duetas. Jie finale įveikė Simono Lapio ir Dariaus Gabalio porą. Trečiąją vietą užėmė Deividas Monkevičius su Adomu Lataku.

Itin atkaklios kovos paskutinę pirmenybių dieną vyko Mix‘ų grupėje, kurioje varžėsi 11 porų. Pirmenybių pabaigą vainikavo įspūdingas finalas, kuriame susigrūmė Evitos Jenkutės ir Ugniaus Kondroto pora prieš Kornelijos Šukytės ir Deivido Monkevičiaus porą. Po atkalios kovos mix‘ų grupėje nugalėtojais tapo mūsų miesto atstovai Kornelija ir Deividas. Trečią vietą šioje grupėje po ne ką mažiau įnirtingų varžybų iškovojo Gretos Laurinavičiūtės ir Dainiaus Pipiro pora.

Merginų nugalėtojos Evita Jenkutė ir Greta Laurinavičiutė

Merginų nugalėtojos Evita Jenkutė ir Greta Laurinavičiutė

Vaikinų nugalėtojai Aurimas Krolis ir Paulius Damulis

Vaikinų nugalėtojai Aurimas Krolis ir Paulius Damulis

Mixų nugalėtojai Deividas Monkevičius ir Kornelija Šukytė

Mixų nugalėtojai Deividas Monkevičius ir Kornelija Šukytė

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.