Paminėjo Tarptautinę žmonių su negalia dieną

2023-12-06

Pirmadienio popietę Plungės bendruomenės centre surengta nuotaikinga šventė – Tarptautinės žmonių su negalia dienos paminėjimas.

Į renginį rinkosi žmones su negalia vienijančių draugijų nariai, vieni kitus džiuginę trankia muzika, lyriškomis dainomis, tapybos darbais ir kitais talentais.

Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga gerų žodžių negailėjo Plungės rajono savivaldybės mero patarėja Vilma Šarnienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Jovita Šumskienė, Plungės rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Pocevičius, Plungės bendruomenės centro direktorė Alma Buivydienė.

Pasidžiaugta, kad žmonės su negalia neužsisėdi namuose, ieško ne tik bendrystės, bet ir galimybių realizuoti save ir savo talentus. Padėkota, kad nestokoja energijos, kad mums, sveikiesiems, dažnai rodo stiprybės, pozityvumo ir optimizmo pavyzdį.

Tuo, kad žmonės su negalia – nepailstantys optimistai, buvo galima įsitikinti ir klausantis jų muzikos bei dainų – gerą nuotaiką visiems dovanojo Aklųjų ir silpnaregių sąjungos kapela ir dainininkės, pagyvenusių žmonių klubo ,,Pilnatis” vokalinis ansamblis, Plungės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.