Pakrančių takelius šią žiemą valys „Tvarkda“

2022-12-01

Baigiantis lapkričiui, iškritus sniegui, Plungės savivaldybės administracija ir individuali įmonė „Tvarkda“ sudarė paslaugų pirkimo sutartį dėl sniego valymo Plungės mieste, vadinamosios Plungės jūros (Gandingos hidroelektrinės tvenkinio) pakrantės poilsio ir rekreacijos zonoje.

Sutarta, kad „Tvarkda“ tvarkdariai pakrančių takelius valys pagal poreikį, kol pasibaigs ši žiema. Maksimali pakrantės takams valyti numatyta suma už atliktus darbus – 12 098 eurai. Įmonei bus mokama už faktiškai suteiktas paslaugas, įsitikinus, kad darbai buvo atlikti kokybiškai.

Rekonstruota ir plungiškių poilsiui bei rekreacijai pritaikyta Plungės jūros pakrančių zona – jautrus objektas, kurios priežiūrai galima naudoti tik tam tikras medžiagas bei techniką. Nuvalius sniegą nuo įrengtų takų, laiptų ir aikštelių dangos bus barstomos ne technine druska, kuri pavojinga takų metalinėms ir medinėms konstrukcijoms, o kitomis slidumą mažinančiomis medžiagomis (smėliu).

Sutartyje numatyta, kad sniego valymo paslaugos pakrantės zonoje vyks Plungės miesto seniūnijos užsakymu, pagal poreikį, visomis savaitės dienomis (ir savaitgaliais), susidarius sniego dangai. Esant plikledžiui dangų barstymas numatytas susidarius slidžiam dangos paviršiui.

Esant dideliam snygiui bus prašoma pakrančių takus valyti ir dangas pabarstyti vieno metro pločiu, taip pat  nuvalyti pusę aikštelių ploto, siekiant užtikrinti pakrančių takų praeinamumą.

Visas pakrantės zonos valomų paviršių plotas – 8731 kv. m (asfaltuoti takai ir aikštelės, betoniniai ir mediniai laiptai, takai ir neregių trinkelės, terasos bei pantoninis tiltas į salą).

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.