Pailgėjo prižiūrimų Plungės rajono kelių sąrašas

2017-01-25

 

 

       Sausio 17 dieną Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero patarėjai Mantas Česnauskas ir Gintautas Vaitkevičius, Administracijos direktorius Albertas Krauleidis ir jo pavaduotojas Česlovas Kerpauskas susitiko su VĮ „Telšių regiono keliai“ direktoriumi Romualdu Kačerausku. Pokalbis su rajono kelius prižiūrinčios įstaigos vadovu buvo produktyvus – rajoninių kelių II priežiūros lygio (R2) grupė, palyginti su 2016 metais, padidėjo 33,365 kilometro.

       Žiemos metu „Telšių regiono keliai“ pirmiausiai nuvalo rajoną kertančius magistralinius kelius, po to – krašto kelius.

       Rajoniniai keliai pagal priežiūros lygį išskirstyti į dvi grupes – R1 ir R2.

       Susitikimo metu tartasi dėl geresnės R2 grupei priskirtų kelių priežiūros žiemos metu. Jei 2016 metais „Telšių regiono keliai“ valė 26,7 km, tai nuo šių metų sausio įsipareigojo valyti dar 33,365 km atskirų kelių atkarpų.

       Nuo šiol džiaugtis geriau nuvalytais keliukais (nuo einančio pagrindinio kelio) į savo gyvenvietę galės Karklėnų, Aleksandravo, Šateikių, Stanelių, Milašaičių, Žlibinų, Gintališkės, Žemaičių Kalvarijos gyventojai.

       Bene ilgiausia kelio atkarpa, dėl kurios priežiūros buvo susitarta, yra rajoninis kelias nuo Telšių savivaldybės ribos pro Alsėdžius, vadinamąjį Vilkų žiedą iki pat sankryžos, vedančius į Platelius ir Dovainius.

       Pridedama. VĮ „Telšių regiono keliai“ prižiūrimų rajono kelių sąrašas

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.