Pagaliau pradėjo veikti jaunimo sveikatos interneto portalas www.sveikatostinklas.lt

2015-12-08

 

 

 

       Portale bus publikuojama ir nuolat atnaujinama įvairi informacija, skirta sveikatos stiprinimui, jaunimo įgalinimui rinktis sveiką gyvenimo būdą, informacija apie sveikatos paslaugas. Portale bus užtikrinamas patikimos ir jaunimui adaptuotos su sveikata susijusios informacijos prieinamumas, per internetą bus teikiamos konsultacijos, viešai pateikiant (ar, jei būtų tokia užklausa, atsakant individualiai, konfidencialiai ar anonimiškai) specialistų parengtus atsakymus į sveikatos stiprinimo klausimus bei nuolat teikiant konsultacijas realiu laiku.

       Taip pat portale bus pateikiama susisteminta ir adaptuota jaunimui algoritmų informacija, kuri padės jaunuoliams greitai ir lengvai rasti informacijos apie reikiamas institucijas, į kurias asmuo turėtų kreiptis, kontaktinius duomenis ir pan.

       Portalo aplinka bus saugi, dalyvavimas diskusijose bus galimas tik identifikavus save. Kita vertus, neidentifikavus bus galima naudotis visa portale ne ekspertams pateikiama informacija, o taip pat ekspertams užduoti anoniminius klausimus.

       Tikimės, kad sveikatos tinklas suras savo skaitytojus.

       Projektas finansuojamas pagal 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programą Nr. LT11  „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“.

 

Oresta Gerulskienė, Plungės rajono savivaldybės gydytoja

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.