Pagaliau atidaryta ilgai laukta vaikų žaidimų aikštelė Plungėje

2014-09-24


        Tiek vaikų, kiek jų penktadienį sugužėjo į Plungės miesto parką, jau seniai niekur neteko matyti. Lopšelinukai, darželinukai, mokinukai skubėjo „susipažinti“ su naujove – spalvinga žaidimų aikštele, kurioje daug visokiausių įrenginių: yra kur pasisupti, pasilinguoti, palaipioti, pasikarstyti, šliuožinėti.

       Penktadienį surengta žaidimų aikštelės atidarymo šventė pritraukė gausų būrį smalsuolių – lydimi auklėtojų, skubėjo vaikai iš lopšelių-darželių, gausu buvo pradinukų, netrūko ir mamyčių, tėvelių, močiučių su mažyliais.

       Renginį vedęs Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius sakė negalįs atsidžiaugti pirmąja per 24 Lietuvos nepriklausomybės metus Plungėje atsiradusia žaidimų aikštele.

       Į spalvingą ir įrenginių gausią aikštelę susirinkusius mažuosius ir suaugusius plungiškius sveikino ir Savivaldybės meras Audrius Klišonis.

       Savo darbo vaisiumi džiaugėsi ir projekto kuratorė, Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Jūratė Garčinskaitė. „Manau, vaikams bus tikrai smagu. Juk ir patys toje aikštelėje žaidėm, tėvams sunkiai sekdavosi mus iš jos ištempti. Aš sakyčiau, kad aikštelė – ne nauja, o atnaujinta“, – kalbėjo J. Garčinskaitė.

       Įrengus aikštelę, svarbu, kad ji taptų mėgiama vaikų, kad nuolat būtų pilna, kitas aktualus dalykas – apsaugoti ją nuo piktadarių, niokotojų. Siekiant, kad sūpynės, laipynės ir kiti įrenginiai kuo ilgiau tarnautų, kad chuliganai nedrįstų jų niokoti, aikštelėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

       Organizatorių – Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto bei Strateginio planavimo ir investicijų skyrių vardu norime padėkoti už pagalbą ir paramą atidarymo šventės rėmėjams ir partneriams: UAB „Baliomagija”, VĮ „Telšių regiono keliai”, Plungės rajono Jaunimo reikalų tarybai, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

       Taigi, vaikai, – pirmyn į naują žaidimų aikštelę! Tik ne gadinti, o pramogauti.

Informacija parengta pagal laikraščio „Plungė” korespondentės Linos Liūnienės medžiagą

Nuotraukos Sauliaus Narkaus

 

Žemaitijos TV nuoroda apie atidarymo šventę – http://www.youtube.com/watch?v=AyX6qviD1HM

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.