Padovanok vaikui svajonę! (atnaujinta, papildyta)

2014-11-13

         Šiais metais Plungės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Vaikų svajonės“ ir prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomo projekto, kuris taip pat pavadintas „Vaikų svajonės“. Projekto pagrindinis tikslas – surinkti ir efektyviai panaudoti paramą, skirtą vaikų, augančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, išsvajotoms kalėdinėms dovanoms. Vaikų norai ir svajonės tokie realūs ir paprasti – nuo pieštukų, lėlyčių, mašinėlių iki batų, krepšinio kamuolių ar rogučių. Pagal surinktus duomenis, Plungės rajone svajonių išsipildymo laukia 275 vaikai, jau daugiau kaip pusė jų pasirinkta įgyvendinti.

       Siekiant, kad neliktų nė vieno vaiko be kalėdinės dovanėlės ir kad ši žinia pasklistų kuo plačiau, šių metų lapkričio 12 dieną Plungės rajono savivaldybėje surengta akcija „Padovanok vaikui svajonę!“.

       Minint Europos sveikos mitybos dieną, Savivaldybės administracijos darbuotojai kolegas džiugino skaniu sveiku maistu ir aukojo pinigų vaikų svajonėms įgyvendinti bei elektroniniame tinklalapyje www.vaikusvajones.lt rinkosi Plungės rajono vaikų svajones ir jas įgyvendino. Akcijos metu buvo surinkta 727 Lt bei pasirinkta 12 svajonių.

       Ateitį kuriame mes patys – savo veiksmais. Ačiū, kad pildote vaikų svajones ir praskaidrinate nelengvą jų kasdienybę. Turime viltį, kad neliks nė vieno vaiko, kurio kalėdinė svajonė būtų neišpildyta.

       Daugiau apie šį gražų renginį – nuotraukose ir videoinformacijoje http://www.youtube.com/watch?v=CiXWPFnHas8#t=65

   Vaiko teisių apsaugos skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.