Padidėjo verslininkų susidomėjimas smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo galimybėmis (atnaujinta)

2017-09-20Rugsėjo 20 d. Savivaldybėje vyko Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisijos posėdis, kurio metu buvo svarstomi pareiškėjų prašymai dėl SVV rėmimo lėšų iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto skyrimo.  

Šiais metais tai buvo antras kvietimas SVV subjektams teikti prašymus dėl SVV rėmimo lėšų skyrimo iš Savivaldybės biudžeto. Antrojo kvietimo metu pastebėtas didesnis verslininkų aktyvumas palyginti su pirmuoju. Iš viso Komisijai svarstyti buvo pateikti 8 prašymai. Pareiškėjai prašė kompensuoti šių verslo sričių patirtas išlaidas: dokumentais pagrįstų pradinių įmonės įregistravimo; informacinių ir reklaminių leidinių leidimo ir reklamos priemonių; įmonės interneto svetainės kūrimo ir (ar) atnaujinimo; SVV įmonės vadovų ir (ar) darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursų, mokymų, seminarų. Komisijai išnagrinėjus visus prašymus, nustatyta, kad  visi pareiškėjai atitiko reikalavimus ir bendrai visiems pareiškėjams iš viso skyrė 3 316,97 Eur SVV rėmimo lėšų.

Primename, kad šių metų vasario 15  dieną Plungės rajono savivaldybės taryba patvirtino Savivaldybės biudžetą, kuriame po maždaug 10 metų pertraukos buvo įtraukta priemonė „Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimas“. Jai numatytas 10 000 eurų finansavimas. Pirmojo kvietimo metu vienam pareiškėjui buvo skirta 400 Eur. Taigi, iki šių metų pabaigos iš šios priemonės lėšų dar bus galima skirti 6 283,03 Eur, todėl SVV komisija nusprendė skelbti trečiąjį kvietimą spalio 2-27 dienomis. Administracija ragina SVV subjektus būti dar aktyvesniais ir prašymus rėmimo lėšoms gauti teikti trečio kvietimo metu.

Taip pat Administracija, siekdama didesnio verslininkų aktyvumo ir bendradarbiavimo su verslo atstovais, kviečia visus verslininkus, norinčius gauti informacijos apie paskelbtus kvietimus bei kita aktualią informaciją, pateikti savo kontaktus elektroniniu paštu toma.rupeike@plunge.lt., kuriais būtų galima dalytis informacija.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 448) 73 145, el. paštu toma.rupeike@plunge.lt

 

Informaciją rengė Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.