Padėkos vakaras Plungės vaikų globos namuose

2016-12-28

 

      Jau tapo gražia tradicija, baigiantis metams, į Vaikų globos namus sukviesti visus, kurie rūpinasi, moko, gydo, remia globotinius. Vaikai nekantriai laukia šventės, kuri sukviečia visus į vieną būrį: vaikus, – kad padėkotų mokytojams, auklėtojams, gydytojams, vaikų teisių, socialinės globos ir rūpybos, Savivaldybės darbuotojams, rėmėjams, pakviestiesiems – pasidžiaugti, kaip nuoširdžiai vaikai jiems skiria pačius gražiausius padėkos žodžius, dainas, šokius. Nors kiekvienas svečias čia visada laukiamas, bet tą dieną salė kaito nuo jaudulio ir emocijų.

      Ir šią prieškalėdinę ketvirtadienio popietę vaikai sulaukė daug pačių mieliausių žmonių, kurie sveikino, linkėjo visiems gerų švenčių. Tarp sveikinusiųjų – Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kunigas Alvydas Vaitkevičius, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aldona Striaukienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė, Sveikatos centro atstovai, mokytojai, auklėtojos, rėmėjai.

      Vaikai visada laukia rėmėjo Valdo Ilginio iš Gargždų. Jo dėka globotiniai apkeliavo visą Europą. Tarp visų atneštų dovanų puikavosi ir p. Valdo tradicinis tortas, kurį panešti vienam tiesiog neįmanoma, o darbuotojams buvo įteiktos kalėdinės puokštės.

      Po koncerto vaikai kvietė svečius į šeimynas, nes ir ten sklandė laukimo dvasia.


Plungės vaikų globos namų inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.