Padėkime išsipildyti mažųjų svajonėms!

2017-11-15

Interneto puslapyje www.vaikusvajones.lt  jau pradedamos publikuoti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės – čia apsilankyti kviečiamas kiekvienas geros valios žmogus, galintis ir norintis į gyvendinti vaiko pasirinktą svajonę. Prie šio projekto yra prisijungusi ir Plungės rajono savivaldybė. Projektą  koordinuoja Vaiko teisių apsaugos skyrius, o svajones renka visų seniūnijų bei Plungės socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai.

          Projekto pagrindinis tikslas – siekti, kad kuo daugiau vaikų, augančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų savo išsvajotas kalėdines dovanas. Vaikų norai ir svajonės tokie realūs ir paprasti – nuo pieštukų, lėlyčių, mašinėlių iki batų, krepšinio kamuolių ar MP3 grotuvų.

          Interneto svetainėje www.vaikusvajones.lt  pateikiami kalėdiniai vaikų norai, ir kiekvienas, apsilankęs svetainėje, iš sąrašo gali išsirinkti svajonę, kurią gali išpildyti. Labai prašome padėti į gyvendinti kuo daugiau Plungės rajono savivaldybės teritorijoje gyvenančių vaikučių svajonių!

          Projekto iniciatoriai primena, kad svajonėms išpildyti reikalingi nebūtinai nauji daiktai – tai gali būti garaže laikomas nebenaudojamas dviratis, stalčiuje gulintis, tačiau puikiai veikiantis, mobilusis telefonas ar žaislai, kurie dar „žaistų“, bet nebeturi su kuo.

          „Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama išpildyti kuo daugiau surinktų vaikų svajonių. Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt surašytos 0-18 m. vaikų svajonės, kurias galima pildyti iki 2017 m. gruodžio 15 d.

          Dėl kylančių klausimų galite kreiptis į Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiąją specialistę Jolantą Puidokienę, tel.: 73 162, mob. 8 640 53 624.

             Vaikas turi tik svajonę, Jūs – galimybes. Padovanokite vaikui svajonę!

             Ačiū už Jūsų širdies gerumą!


Vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.