Paaukotos lėšos – sergantiems vaikams

2023-10-19

Spalio 13-ąją sukako lygiai 5 metai, kai pakirstas sunkios ligos mus paliko Gintautas Vaitkevičius – ilgametis Plungės rajono savivaldybės darbuotojas, visoje Lietuvoje žinomas visuomenininkas ir šou verslo atstovas, kurį gerbė ir mylėjo visa Plungė.

Šios sukakties proga Gintauto Vaitkevičiaus sūnus ,,žemaitukas” Linas Vaitkevičius spalio 12‐ąją kunigaikščių Oginskių dvaro žirgyno salėje surengė tėčio atminimo ir paramos koncertą, sutraukusį arti tūkstančio žiūrovų.

Renginys buvo nemokamas, tačiau visų susirinkusiųjų prašyta aukoti. Tikslas – paremti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančius du mažuosius plungiškius – septynmetę Auksę ir penkerių metukų Jokūbą.

Visi atlikėjai, o jų – 21, koncertavo nemokamai. Visi džiaugėsi Lino iniciatyva ir galimybe prisidėti prie tokio kilnaus tikslo.

Į susirinkusiuosius kreipėsi ir Gintautą puikiai pažinojęs, ne vienerius metus su juo ranka rankon dirbęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis: ,,Kartais mums atrodo, kad šoumenai – nuplaukę, nerimti, bet Gintautas, atvirkščiai, buvo išskirtinai koncentruotas, atsakingas ir darbštus. Ypatingas bruožas – jis niekada nepraeidavo pro tą, kuriam sunku ar reikia pagalbos. Jis labai mylėjo gyvenimą, žmones, Plungę. Net paskutinę gyvenimo dieną, kai užsukau aplankyti jo į onkologinį skyrių, ant jo stalo gulėjo ,,Plungė” ir ,,Žemaitis”. Tai reiškia, kad Gintautui buvo svarbu, kuo jo miestas gyvena…”

Po paramos koncerto Linas Vaitkevičius džiaugėsi – aukų dėžutėse ir sąskaitoje – 16 096,22 Eur. Visi jie – Auksės ir Jokūbo šeimoms!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Sauliaus Narkaus nuotr.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.