Paaiškėjo Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių nugalėtojai

2013-05-07

 

 

 

 

Plungės rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojai - PSC komanda

Gegužės 4 d. UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje pasibaigė Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Pirmose rungtynėse dėl trečios ir ketvirtos vietų susitiko pernykščių pirmenybių nugalėtoja ir šių pirmenybių reguliariojo sezono antros vietos laimėtoja – „Inesos“  ir „Lobikono“ komandos. Tik rungtynių pirmoje pusėje „Lobikono“ krepšininkai sugebėjo pasipriešinti kovingai nusiteikusiems „Inesos“ krepšinkams ir rezultatu 99:62 turėjo prižažinti varžovų pranašumą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė: Edvardas Varpiotas – 30 taškų, Artūras Riepša – 23 taškai ir Pranas Drakšas – 19 taškų. Pralaimėtojams daugiausiai taškų įmetė: Nerius Jonušas – 18 taškų, Sigitas Vaitkus ir Darius Kaveckis – po 14 taškų.

  Dėl pirmos ir antros vietos finalinėse  rungtynėse susitiko reguliariojo sezono nugalėtoja – „Olimpo“ komanda, ir pernykščių pirmenybių bronzos medalininkė – PSC komanda. Kaip ir buvo manyta, šios rungtynės  buvo vertos finalo. Pirmoje rungtynių pusėje „Olimpo“ komanda, pirmaudama dviženkliu taškų skirtumu, įrodė, kodėl yra reguliariojo sezono laimėtoja, tačiau po ilgosios pertraukos PSC komanda „atsitiesė“ ir išlygino taškų skirtumą. Toliau komandos rodė kovingą ir pasiaukotiną žaidimą ir tik rungtynių pabaigoje rezultatu 72:79 PSC nugalėjo savo priešininkus ir įrodė, kad yra verta būti Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių nugalėtoja. Čempionams daugiausiai taškų pelnė: Juozas Staponkus – 17 taškų, Nerius Adomavičius – 13 taškų, Laimonas Puidokas ir Dainius Rupšys – po 12 taškų. „Olimpo“ komandoje taškais pasižymėjo: Sigitas Kažukauskas – 24 taškai, Saulius Pukinskas ir Dainius Miliūnas – po 14 taškų.

  Plungės rajono vyrų krpešinio pirmenybių  nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – PSC (UAB „Plungės sveikatos centras“);

II vieta – „Olimpas“ (senjorai);

III vieta – „Inesa“.

Naudingiausiu krepšinio pirmenybių žaidėju tapo PSC komandos krepšininkas Laimonas Puidokas, o rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo titulą iškovojo „Baudėjo“ komandos krepšininkas Julius Paulauskas. Pirmenybių nugalėtoja ir komandos prizininkės buvo apdovanotos sportinėmis taurėmis, žaidėjai  – diplomais ir medaliais, o naudingiausias ir rezultatyviausias pirmenybių žaidėjai – sportiniais prizais.

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.