Paaiškėjo pirmieji 2017 metų Plungės stalo teniso čempionai

2017-03-08
Atidarymas
Varžybų akimirka
Finalas


       Kovo 4-ą Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje stalo tenisininkai kovojo dėl pirmųjų šiais metais titulų. Vyko C lygos (mėgėjų) čempionatas ir pirmą kartą organizuotas asmeninis šešiolikmečių čempionatas.  

       C lygos čempionatas pasižymėjo atkakliomis kovomis. 17 dalyvių  burtų keliu paskirstyti į 4 atrankinius pogrupius. Iš jų į kitą etapą pateko po du geriausius.  Antrame etape aštuntukas rungtyniavo dviejuose pogrupiuose ir priklausomai nuo užimtų vietų buvo suskirstyti į ketvirtfinalio poras. Prireikė ne tik meistriškumo, ištvermės, bet ir sportinės sėkmės. Olimpinė sistema negailestinga: pralošei ketvirtfinalyje ir palieki be galimybės laimėti medalį. Pirmame atkrintamųjų etape nugalėjo ir pusfinaliuose susitiko Adomas Vaitkus – Eugenijus Palubinskas bei Rimvydas Meškauskas – Artūras Petrulevičius. Finalinė kova „Vaitkus – Meškauskas“ buvo ne tik atkakli, ne vieną itin gražų epizodą žiūrovai palydėjo plojimais. Čempionu tapo Adomas Vaitkus, nugalėjęs rezultatu 3:1. Kovoje dėl bronzos medalio Artūras Petrulevičius įveikė Eugenijų Palubinską.

       Visi pusfinalio dalyviai iškovojo kelialapius į B lygos rajono čempionatą. Be to, Karolis Eirošius (5 vieta) bei Eligijus Lukošius (7 vieta) iškovojo kelialapius dalyvauti kartu su B lyga organizuojamame jaunių čempionate.  Atsisakius ar negalint dalyvauti čempionate  B lygos žaidėjui, į jo vietą bus pakviesti C lygos žaidėjai.

       Pirmą kartą organizuotas Plungės rajono jaunučių čempionatas – kaip ir tas pirmas blynas – šiek tiek prisvilo. Į varžybas atvyko tik du šešiolikmečiai. Tokia situacija šiek tiek nustebino – į ankstesnius čempionatus, į turnyrus, organizuojamus treniruočių metu, ateidavo ne tik šešiolikmečių, bet ir daug jaunesnių žaidėjų. Pernai C lygoje vien moksleivių buvo 17, o šiais metais  – 9.  Aktyviausi „Saulės“ gimnazistai – 4 atstovai. Po vieną žaidėją atstovavo Kulių ir Platelių gimnazijoms bei „Ryto“ mokyklai. Bendroje įskaitoje abu šešiolikmečiai iškovojo pergalių ir prieš vyresnius:  Nojus Bumblauskis pasiekė 3 pergales ir užėmė 14 vietą, o Rolandas Lukauskas su viena pergale liko 16 vietoje. Čempionas paaiškėjo tarpusavio dvikovoje. Plungiškis Nojus jau nemažai laiko lanko treniruotes klube „Žemaite“, turi daugiau patirties, tad ir laimėjo aukso medalį. Pakutuvėniškiui Rolandui atiteko sidabras. Įdomus faktas – pernai C lygos čempionate Rimvydas Meškauskas pasiekė lygiai tokį pat rezultatą, kaip šiais metais Rolandas Lukauskas: 1 pergalė 6 pralaimėjimai ir – priešpaskutinė vieta. Rimvydas šįmet per plauką liko nuo pirmos vietos lygoje, o kaip seksis Rolandui kitais metais, pažiūrėsim – juk jam dar tik 14 m.

       Į C lygos čempionatą buvo kviečiamos ir moterys, merginos. Ir jei praėjusiais metais su vaikinais varžytis išdrįso tik viena, tai šiais metais – net keturios. Geriausiai sekėsi Ingridai Juškaitei, – bendroje įskaitoje 9 vieta. Vida Ročiuvienė iškovojo 11 vietą, sportinė sėkmė 12 vietą iškovoti padėjo Emilijai Armalytei. Moterys, merginos tarpusavyje varžysis ir medalius dalysis balandžio 22 d.

C lyga. Rimvydas Meškauskas (2 vieta), Adomas Vaitkus (1 vieta), Artūras Petrulevičius (3 vieta) Jaunučių (16 m.) pirmenybės. Nojus Bumblauskis (1 vieta), Rolandas Lukauskas (2 vieta)

       Dar du Plungės rajono čempionai – B lygos ir jaunių – paaiškės balandžio 1 dieną.  

       Stalo tenisininkai turės galimybių pasivaržyti ir iki tol – 2017-03-11 vakare organizuojamas turnyras Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Pradžia 18.00 val.

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.