Paaiškėjo krepšinio pirmenybių atkrintamųjų varžybų dalyviai

2017-03-20

Plungės rajono krepšinio pirmenybėse paaiškėjo aštuonios komandos, kurios toliau varžysis dėl nugalėtojų titulo. 

Pasibaigus reguliariajam sezonui, komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į C ir D grupes. C grupėje žaidė po tris A ir B grupių komandas, kurios užėmė 1-3 vietas. Šios komandos taip pat buvo užsitikrinusios ir vietas atkrintamosiose varžybose. D grupėje rungtyniavo A ir B grupių komandos, kurios nepateko tarp trijų stipriausių grupių komandų. Dvi komandos šioje grupėje, surinkusios daugiausia taškų, įgijo teisę žaisti atkrintamosiose varžybose. Jomis tapo „Lobikonas“ ir „Pėivelė“. 

Be šių dviejų komandų, toliau kovas pirmenybėse tęsia „Inesa“, „Vičiūnai“, PSC, Plungės SRC-„Žemaitukai“, Šateikių „Žalmedis“ ir praėjusių metų pirmenybių nugalėtojas – „Baudėjas“. 

Visos aštuonios komandos suskirstytos į poras, o poros nugalėtoja paaiškės komandoms sužaidus po dvejas rungtynes. Nugalėtojų titulą ginantys „Baudėjo“ krepšininkai poroje žais su Plungės SRC-„Žemaitukais“. PSC – su „Pėivele“, Šateikių „Žalmedis“ – su „Vičiūnais“, o paskutinę porą sudaro „Inesa“ ir „Lobikonas“. Porų nugalėtojos pateks į pirmenybių pusfinalį ir tęs tolimesnę kovą dėl medalių. 

Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju yra „Amigo“ komandos žaidėjas Dalius Adomaitis. Jis per rungtynes vidutiniškai įmeta po 36,9 taško. Antras pagal rezultatyvumą – PSC žaidėjas Raimondas Venskus. Jo taškų vidurkis per vienerias rungtynes siekia 36,4 tšk. Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke yra ir „Inesos“ komandos lyderis Andrius Drakšas, kuris per rungtynes pelno po 30,9 tšk.

 Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.