Paaiškėjo kandidatai į Plungės garbės piliečius

2014-03-14


       Plungės rajono savivaldybės interneto svetainėje bei rajono spaudoje buvo publikuotas kvietimas iki 2014 m. kovo 1 d. siūlyti kandidatus suteikti Plungės garbės piliečio vardą.

       Garbės piliečio vardo suteikimo komisijai buvo pateikti šie siūlymai:

       1. Žemaičių kultūros draugijos Plungės skyrius  „Gondinga“ pasiūlė Juozą Milašių, mokytoją ir muzikinių kolektyvų vadovą, už svarų indėlį į Plungės kultūrinį gyvenimą, ugdant jaunimo kūrybiškumą ir saviraišką, pozityvių vertybių sistemos formavimą, ir už aukštos muzikinės kultūros puoselėjimą.

       2. Plungės kraštotyrininkų klubas „Pilaitė“ – Bronislovą Pocių, istoriką, kraštotyrininką, pedagogą, už kraštotyrinę veiklą, Plungės istorijos į amžinimą.

       3. Plungės ir Rietavo fotoklubas  „Žybt“ siūlė Garbės piliečio vardą suteikti žinomam fotomenininkui Kostui Aldavinui Slivskiui. Sritys, kuriose Kostas Aldavinas Slivskis garsina Plungės vardą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje: sportas, kultūra ir menas, žurnalistika ir leidyba, medžioklės tradicijų puoselėjimas ir į amžinimas.  

       4. Žemaičių dailės muziejus,  klubas „Oginskių dvaro bičiuliai“, Žlibinų seniūnija bei Žlibinų bendruomenė siūlė Garbės piliečio vardą suteikti  Virginijai ir Gintarui Končiams. V. ir G. Končiai daug metų bendradarbiauja su Plungės rajono savivaldos, kultūros institucijomis bei visuomeninėmis organizacijomis, yra daug nuveikę aktyvindami  Plungės miesto bei Žlibinų bendruomenes, turtindami  Plungės krašto kultūrinį gyvenimą bei kaupiamąjį paveldą, o taip pat reprezentuodami  Plungės rajono kultūrą šalyje ir užsienyje.

       2014 m. kovo 10 d. Garbės piliečio vardo suteikimo komisija, peržiūrėjusi gautus teikimus, nutarė Plungės rajono savivaldybės tarybai teikti visų siūlomų kandidatūrų dokumentus dėl Plungės garbės piliečio vardo suteikimo.

       Plungės rajono savivaldybės taryba siūlomas kandidatūras svarstys bei sprendimą priims 2014 m. kovo 27 d. vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje. Išrinktam (-iems) kandidatui (-ams) Plungės garbės piliečio vardas bus suteiktas iškilmingos ceremonijos, kuri vyks Plungės miesto šventės, t. y.  birželio 21-22 dienomis, metu.

 

Savivaldybės inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.