„Olimpo“ pergalės ir nesėkmės

2017-11-15

Lapkričio 10 dieną UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje Plungės „Olimpas“ susitiko su savo bendravardžiu „Olimpu“ iš Ukmergės. Ukmergiškiai, iki tol turėję 3 pergales, buvo nemaloniai nustebinti, kad plungiškiai pirmojo kėlinio metu užsitikrino 10 taškų pranašumą – 24:14. Įsismarkavę mūsiškiai antrąjį kėlinį laimėjo 20:14. Po dviejų kėlinių Plungės „Olimpas“ turėjo gana solidžią, 16 taškų, persvarą savo naudai – 44:28. Po ilgosios pertraukos ukmergiškiai, panašu, rankų nuleisti neketino, trečiąjį kėlinį jie pralaimėjo tik 6 taškais – 17:23. O ketvirtajame kėlinyje priešininkai sugebėjo  išsiveržti į priekį – 20:14. Deja, tai jų neišgelbėjo, varžybas 81:65 laimėjo Plungės „Olimpas“. Tai buvo jau trečioji puiki olimpiečių pergalė.   

Plungės „Olimpo“ komandoje naudingiausias krepšininkas buvo Deividas Rasys. Jis per  32 sužaistas minutes surinko 22 naudingumo balus, įmetė 21 tašką ir  atkovojo 10 kamuolių. Eimantas Žilius surinko 18 naudingumo balų, atkovojo 8 kamuolius, pelnė 14 taškų, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir baudas mėtė 100 proc. taiklumu. Mindaugas Tamušauskas surinko 16 naudingumo balų, prie komandos rezultato prisidėjo 11 taškų ir atkovojo net 12 kamuolių. Vytautas Danys pelnė 11 taškų.

Ukmergės „Olimpo“ komandos žaidime daugiausia pastangų įdėjo Tauras Ulevičius. Jis surinko 18 naudingumo balų, įmetė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Paulius Joneliūnas surinko 16 naudingumo balų, atkovojo 6 kamuolius, pelnė 11 taškų. Rokas Janickas taip pat surinko 16 naudingumo balų, prie komandos rezultato prisidėjo 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius, ir dvitaškiai jam krito 100 proc. taiklumu.   

Kaip ir kiekvienais metais, sporto klubas „Plungės olimpiečiai“ organizuoja puikią loteriją. Šiemet – tai kelionė dviem į Stokholmą. Pagrindinė sąlyga – ateiti į Plungės „Olimpo“ varžybas ir pataikyti iš aikštės vidurio į krepšį. Visi pataikiusieji sezono pabaigoje rungsis finalinėje kovoje. Pirmasis finalininkas jau aiškus, tai plungiškis Simonas Lapis, o lapkričio 10 dieną paaiškėjo antrasis finalininkas – Matas Rupeika.

……………………………………………………………..

Lapkričio 11 dieną plungiškiai išvykoje susitiko su Biržų „Biržai – KKSC“ krepšininkais. Biržiečiai iki tol tebuvo laimėję tik vienerias rungtynes, todėl Plungės „Olimpas“ šiose varžybose turėjo nemažai vilčių parsivežti pergalę.  Pirmuose 3 kėliniuose plungiškiai diktavo savo žaidimo sąlygas, tačiau paskutiniajame kėlinyje Biržų krepšininkai nutarė lengvai nepasiduoti ir kėlinį laimėjo 22:10. Ir, jų laimei, to užteko pergalei. Tik vienu tašku, 88:87, biržiečiai savo sirgaliams padovanojo pergalę.

Biržų komandoje naudingiausias buvo Pavelas Braknys. Jis surinko 27 naudingumo balus, atkovojo net 13 kamuolių ir  įmetė 22 taškus. Ernestas Leipus surinko 21 naudingumo balą, prie komandos rezultato prisidėjo 21 tašku.

Plungės „Olimpo“ komandoje naudingiausias buvo Eimantas Žilius. Jis surinko net 29 naudingumo balus, įmetė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Mindaugas Tamušauskas surinko 19 naudingumo balų, pelnė 22 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Deividas Rasys prie komandos rezultato prisidėjo 18 taškų.

Lapkričio 17 dieną, 19 valandą, Plungės „Olimpas“ namuose susitiks su Kėdainių „SC – Nevėžis“ krepšininkais, turinčiais  2 pergales ir 4 pralaimėjimus. Plungiškiams reikalingas sirgalių palaikymas, todėl nepamirškite ateiti palaikyti savo komandos.

Kitą dieną, lapkričio 18, 16 valandą, Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiks su Kretingos „Kretinga“, kol kas turinčia 4 pergales ir du pralaimėjimus.

Sporto klubo „Plungės olimpiečiai“ inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.