„Olimpo“ krepšininkai parklupdė ir kretingiškius, ir marijampoliečius

2019-01-07

Pirmas šiais metais varžybas Plungės „Olimpas“ žaidė namuose ir susitiko su Kretingos „Kretinga“ komanda. Po pirmojo rato Plungės „Olimpas“ turnyrinėje lentelėje užima 3 vietą, o Kretingos „Kretinga“ yra 4 vietoje. Šiose varžybose pirmasis taškus pelnė Plungės „Olimpo“ žaidėjas Gytautas Kibelkis. Sužaidus pusę kėlinuko, rezultatas buvo 11:2 „Olimpo“ naudai. Kėliniui baigiantis, „Kretingos“  komandos  žaidėjai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Pirmas kėlinukas baigėsi 17:11 Plungės „Olimpo“ naudai. 

Antro kėlinuko metu kretingiškiai vis artėjo prie savo varžovų, o baigiantis kėliniui sugebėjo persverti rezultatą – 32:33. Po ilgosios pertraukėlės sugrįžę į aikštelę, Plungės „Olimpo“ žaidėjai ėmėsi kitos taktikos, nes atsižvelgė į trenerio Alido Žukausko per pertrauką jiems išsakytas pastabas. Per trečią kėlinuką Plungės „Olimpo“  žaidėjai surinko 19 taškų, o jų priešininkai – tik 13. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, rezultatas švieslentėje rodė 63:59 Plungės „Olimpo“ naudai.

Plungės „Olimpo“ komandoje naudingiausias buvo Modestas Jurkaitis, kurio naudingumas siekė 27 balus. Jis pataikė 5 dvitaškius iš 11 mestų, 2 tritaškius iš 5 mestų, taip pat metė 4 baudas, iš jų dvi pataikė, ir atkovojo 7 kamuolius. Jo komandos draugas Tomas Domarkas surinko 19 naudingumo balų. Kretingos komandoje naudingiausias buvo Domininkas Matutis, kuris surinko 27 naudingumo balus.

Kitą dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su Marijampolės „Sūduva – Mantinga -2“. Marijampolės komanda turnyrinėje lentelėje užima 12 vietą. Varžybų pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais. „Olimpo“ komandoje pataikė Tomas Domarkas, o Marijampolės komandoje – Robert Subotkevič. Tiek pirmą,  tiek antrą kėlinį Plungės „Olimpas“ po truputį didino atitrūkimą nuo priešininkų ir po 2 kėlinių rezultatas buvo27:38 „Olimpo“ naudai. Trečią kėlinuką Plungės „Olimpas“ spurtavo keliais taikliais metimais ir atitrūkimą nuo savo priešininkų  padidino iki 29 taškų. Trečiame kėlinuke varžybos vyko apylygiai, tai ir galutinis rezultatas buvo Plungės „Olimpo“ naudai 59:87.

Plungės „Olimpo“ komandos gretose vėl puikiai sekėsi Modestui Jurkaičiui, jo naudingumas siekė 28 balus. Dar 22 naudingumo balus pridėjo Mindaugas Tamušauskas, jis surinko dvigubą dublį: įmetė  17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Dovydas Daubaris surinko 18 naudingumo balų. Marijampolės „Sūduva – Mantiga- 2“ komandoje geriausiai sekėsi Jauniui Davniukui, jo naudingumas siekė 18 balų. Po šių dviejų pergalių Plungės „Olimpas“ turnyrinėje lentelė yra 3 vietoje iš 16 komandų.

Kitas varžybas Plungės „Olimpas“ namuose žais sausio 11 dieną su Kauno Vytauto Didžiojo universiteto komanda.

VšĮ Telšių krašto televizijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.