„Olimpinė diena 2019“ – su Viktorija Čmilytė -Nielsen ir Henriku Žustautu

2019-05-17

Jau antrą kartą Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė Olimpinės dienos šventę „Judėk, sužinok, atrask“, kurios pagrindinis tikslas – suteikti galimybę visiems Plungės rajono gyventojams, ypač vaikams, susipažinti ir išbandyti visas sporto šakas, kurios kultivuojamos mūsų mieste.

Gegužės 15-osios rytą į Oginskių dvaro parką prie žirgyno rinkosi gausus būrys vaikų. Iškilmingą atidarymą pradėjo dalyvių eisena kartu su Plungės r. Platelių meno mokyklos orkestru (vadovas Virginijus Valančius).

Į renginį pasveikinti atvyko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės vicemerė Asta Beierle Eigirdienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė, skyriaus specialistė Julija Čiuželienė ir  garbingiausi laukti svečiai –  tarptautinė šachmatų didmeistrė Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir eksplungiškis, Rio olimpinių žaidynių dalyvis, Europos čempionas irkluotojas Henrikas Žustautas.

Smagiausia renginio dalis, kai visas būrys padarė apšilimą su R. Šilenskienės sporto klubo trenere Indre ir priėmė iššūkį įveikti olimpinę mylią (1,6 km). Tai buvo masiškiausias bėgimas – ėjimas Plungėje, pakartotas antrą kartą.

Jaunieji šachmatininkai turėjo garbės sužaisti šachmatų simultaną su tarptautine didmeistre Viktortija Čmilyte- Nielsen. Mažiausiems renginio dalyviams buvo parengta užduotis – labirintas. Įveikusieji labirintą apdovanoti saldainiais ir ledais

Dalyvavo Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos pareigūnai, kurie pristatė galimybes, kaip savo ateitį sieti su tarnyba. Dalyviai galėjo susipažinti su kiekviena sporto šaka atskirai, pasikalbėti su jų treneriais, pamatyti ar išbandyti sportinį inventorių. Visi, kurie dalyvavo atskirų sporto šakų surengtose atrakcijose, gavo teisę dalyvauti loterijoje, kurios metu dvidešimt laimingųjų laimėjo prizus. Didžiausias laimėjimas – 3 dovanų čekiai po 100 eurų.

Po šventės vaikai, treneriai ir svečiai rinkosi popietės su Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Henriku Žustautu Viešojoje bibliotekoje.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams – UAB „Plungės sveikatos centrui“, „Verslo stimului“, „Strategui“, „Salastai“ ir  Reginos Šilenskienės sporto klubui už prisidėjimą prie šventės vykdymo.

 

Plungės SRC inf.                                              

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.