„Olimpas“ savo sirgaliams parvežė pergalę

2018-01-17

Sausio 13 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su Jonavos „Jonava – 2“ komanda. Plungiškiai su Jonavos krepšininkais varžėsi  jau antrą kartą. Lapkričio mėnesį olimpiečiai nugalėjo šiuos krepšininkus solidžiu skirtumu 93:71. Varžybos vyko labai panašiai: pirmus tris kėlinius mūsiškiai buvo priekyje, paskutinį laimėjo priešininkai, bet galutiniam rezultatui tai įtakos neturėjo –  72:94 mūsiškiai savo sirgaliams parvežė pergalę.

Komandos treneris Alidas Žukauskas          

Geriausiai Jonavos komandoje sužaidė Vidmantas Varnelis. Jis surinko 28 naudingumo balus, įmetė 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Matas Baniulis surinko 20 naudingumo balų, pelnė 20 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Lukas Armonas surinko 17 naudingumo balų, įmetė 19 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

Plungės „Olimpo“ komandoje Eimantas Žilius surinko 35 naudingumo balus, įmetė 28 taškus ir atkovojo net 11 kamuolių. Šiose rungtynėse sublizgėjo Vytautas Danys. Jis surinko 27 naudingumo balus, pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Mindaugas Tamušauskas surinko 23 naudingumo balus, įmetė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Po šių varžybų Plungės „Olimpas“ 5-6 vietomis dalijasi su Marijampolės „Sūduva – Mantinga – 2“. Artimiausią savaitgalį olimpiečių laukia dvejos varžybos: penktadienį, 19 valandą, UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje Plungės „Olimpas“ susitinka su LCC tarptautiniu universitetu ir kitą dieną, šeštadienį, išvykoje -,su Marijampolės „Sūduva – Mantinga – 2“. Nepamirškite ateiti palaikyti savo komandos.

„Olimpiečiai” Varžybų akimirka


VšĮ „Plungės olimpiečiai“ inf.

 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.