Oficialiai uždarytas „Manijos“ moksleivių krepšinio lygos sezonas

2015-06-05

Gegužės 3 d. Vilniuje esančioje Švietimo ir mokslo ministerijoje nugriaudėjo „Manijos“ moksleivių krepšinio lygos (toliau – MKL) 2014-2015 metų sezono uždarymo ceremonija.

Renginio metu buvo apdovanoti naudingiausi sezono jaunieji krepšininkai, jų treneriai ir mokyklų vadovai. Geriausius ir perspektyviausius MKL žaidėjus sveikino garsūs treneriai, lygos rėmėjai ir garbingi svečiai.

„Labai malonu dalyvauti tokiame renginyje, kai mano tik antra darbo diena, – sveikindama sportininkus, kalbėjo švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. – Smagu prisiliesti prie Moksleivių krepšinio lygos, prie pačių geriausiųjų. Dėkoju jūsų treneriams ir mokytojams, nes be jų jūs netobulėtumėte taip greitai. Pažadu ateityje ir aš uždarymo ceremonijoje įsteigti ministerijos nominaciją“.

Rokui Rutkui įteikiamas apdovanojimas

Uždarymo metu buvo apdovanoti MKL čempionatų simbolinio penketuko nariai ir naudingiausi lygos žaidėjai. Tarp pastarųjų buvo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkas Rokas Rutkus, kurį treniruoja Virgilijus Lapis. Rokas Rutkus tapo naudingiausiu berniukų (gim. 2001 m.) „Manijos“ krepšinio čempionato žaidėju.

Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas gyrė jaunuosius Lietuvos krepšininkus ir krepšininkes, padėkojo treneriams, be kurių nieko nebūtų, ir palinkėjo toliau vaikinams ir merginoms sėkmingai tobulėti, nes jie laukiami vyrų ir moterų rinktinėse.

Rokas Rutkus ir Plungės sporto ir rekreacijos centras dėkoja Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui už pagalbą, padedant nuvykti ir dalyvauti Moksleivių krepšinio lygos oficialiame uždaryme.

 

Plungės SRC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.