Oficialiai baigtas moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ sezonas

2017-05-26

Antradienį Vilniuje esančioje Švietimo ir mokslo ministerijoje nugriaudėjo moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ 2016-2017 metų sezono uždarymo ceremonija. Renginio metu buvo apdovanoti naudingiausi sezono jaunieji krepšininkai, jų treneriai ir mokyklų vadovai. Geriausius ir perspektyviausius MKL žaidėjus sveikino garsūs treneriai, lygos rėmėjai ir garbingi svečiai. MKL sezono uždarymo renginyje apsilankė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, kuri šventę pradėjo dėjimu į krepšį.

Jaunuosius krepšininkus sveikino Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas, „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Radostin Dimitrov Roussev-Peine ir kt. 

 Šio sezono MKL uždaryme jau šeštą kartą buvo apdovanoti MKL čempionatų simbolinio penketuko nariai. Į 2016-2017 metų sezono MKL merginų čempionatų simbolinį penketą išrinkta Plungės SRC krepšininkė Agnesė Garčinskaitė.

Merginų simbolinis penketas. Agnesė pirmoje eilėje antra iš kairės

Moksleivių krepšinio lyga „Perlas“ taip pat apdovanojo naudingiausius kiekvieno čempionato žaidėjus ir jaunuosius krepšininkus, kurie pirmavo visoje lygoje pagal įvairias kategorijas. Dar vienas apdovanojimas įteiktas plungiškei Agnesei Garčinskaite. Ji išrinkta naudingiausia jaunučių U16 merginų (gim. 2001-2002) krepšinio čempionato žaidėja.

Agnesė Garčinskaitė penkta iš dešinės

Editos Lapienės auklėtinė Agnesė gavo prizą ir už tai, kad ji per rungtynes atkovoja daugiausia kamuolių – beveik po 20. Visi labiausiai pasižymėję jaunieji krepšininkai buvo apdovanoti MKL rėmėjų prizais.

Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ 2016-2017 metų sezonas buvo labai sėkmingas Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio komandoms. Net trys komandos iškovojo prizines vietas įvairių čempionatų A divizionuose. U12 berniukų krepšinio čempionate nugalėtoja tapo Genadijaus Glikmano treniruojama komanda. Virgilijaus Lapio treniruojama U16 vaikinų komanda A divizione iškovojo antrą vietą. Prizininke tapo ir Julytės Mefiodienės vadovauja merginų komanda, kuri U14 merginų krepšinio čempionate iškovojo bronzos medalius. Po sėkmingo sezono net septyni Plungės SRC krepšininkai buvo pakviesti į įvairias Lietuvos krepšinio rinktinių vasaros stovyklas.

 

Plungės SRC inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.