NVO „Kranto“ mokymai naujokams ir senbuviams

2017-12-28

 

 

Nevyriausybinė visuomeninė organizacija (NVO) „Krantas“ šį rudenį pasipildė visu būriu naujų narių. Organizacijos susirinkimai ir 16-asis „Kranto“ gimtadienis parodė, kad naujokams labai trūksta žinių ir patirties. Tad gruodžio 16–17 dienomis Vytauto Zaburo sodyboje prie Platelių buvo surengti vidiniai organizacijos mokymai.

Mokymų metu vyko metodiniai užsiėmimai, praktinės užduotys, skirtos suformuoti komandoms ir mokytis bendradarbiauti.

Ne mažiau įdomūs ir naudingi buvo pranešimai. Pirmiausia apie sceninę kalbą, laikyseną kalbėjo Ugnė Pilitauskaitė. Ji teatrinės patirties sėmėsi daug metų lankydama Plungės vaikų ir jaunimo teatrą „Saula“, vadovaujamą Sigutės ir Romo Matulių, o vėliau – Vilniaus jaunimo teatro grupę „Elementorius“, kurios vadovai – žinomi aktoriai Gediminas Storpirštis ir Vytautas Rašimas.

Po teatrinių užsiėmimų su jaunaisiais krantiečiais patirtimi pasidalijo buvusi „Kranto“ pirmininkė Viktorija Gabalytė. Jos pranešimo tema – „Renginių organizavimo struktūra“. Viktorijos paskaita ne tik naujokams, bet ir organizacijos senbuviams buvo neįkainojama patirtis, padėsianti ateityje ruošiant renginius.

Po pranešimų ir praktinių užsiėmimų vyko refleksijos ir diskusijos.

Krantiškių manymu, renginys ne tik suteikė žinių, bet ir davė galimybę pabūti savarankiškiems, atsakingiems. Jaunimas ne tik mokėsi, bet ir savanoriavo virtuvėje – ruošė pietus, vakarienę, ir pusryčius sau bei draugams.

NVO „Krantas“ nuoširdžiai dėkoja Plungės rajono savivaldybei už suteiktą paramą. Žinoma, parėmė ir patys brangiausi žmonės – tėveliai. Jie ne tik dirbo taksistais, bet ir dovanojo uogienių, obuolių bei kitų gardumynų.

Džiaugiamės įgytomis žiniomis ir nekantriai laukiame kitų mokymų.

 

 

Ieva Pilitauskaitė, NVO „Krantas“ žmogiškųjų išteklių koordinatorė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.