NVO KRANTAS – jau 13 metų!

2014-11-11

 

       Lapkričio 7 d. vakarą ne tik Plungės rajone, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų žinomi jaunimo organizacijos NVO „Krantas” nariai sukvietė gausybę jaunimo, svečių, partnerių, kolegų  į naktinį klubą „Galera”, kur šventė savo organizacijos 13-ąjį gimtadienį. Gausiai susirinkusius NVO „Krantas” narius bei jų svečius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis,  Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė, jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, Plungės atviro jaunimo centro direktorė Uršulė Stonkutė, Rietavo atviro jaunimo centro ir jaunimo organizacijos „Progresas” atstovai.

       Vakaro metu koncertavo ir gimtadienistus sveikino Plungės „Saulės” gimnazijos grupė „Out Loud”, vokalistė Kornelija ir gitaros virtuozas Giedrius bei žymiausia ir mylimiausia Plungės jaunimo grupė „Džentelmenai”.

       Geros nuotaikos ir šypsenų tą vakarą tikrai netrūko. Jaunimo organizacijos NVO „Krantas” nariai bei jų gausiai šį vakarą susirinkę draugai, kolegos, bendraminčiai kelintą  kartą įrodė, kad Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas!


Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.