Nutolusi kredito unijos „Žemaitijos iždo“ kasa – jau Plungėje

2016-02-04


        Sausio 28-ą Plungėje, Vytauto g. 17, atidaryta nutolusi kredito unijos „Žemaitijos iždas“ kasa. Į šventę susirinko įstaigos darbuotojai, verslininkai, kaimynai ir mūsų rajono valdžios atstovai.

      „Esame Jūsų kaimynai žemaičiai, bandantys integruotis Plungėje“, – sveikindamas susirinkusiuosius prisistatė kredito unijos „Žemaitijos iždas“ vienas iš steigėjų ir vadovų Gintaras Sabeckis. Pasak jo,  kovo 5-ą „Žemaitijos iždas“ švęs savo ketverių metų sukaktį. Šios kredito unijos paslaugomis naudojasi daug klientų, tarp jų – nemažai plungiškių ir rietaviškių. Taigi, kad jiems būtų patogiau, atėjo metas Plungėje atidaryti nutolusią kasą.

      „Mums, kaip finansų įstaigai, Plungė – įdomus miestas. Su kai kuriais unijos nariais diskutavome, kas vyko aplinkiniuose miestuose ir kas Plungėje. Pastebėjome, kad jūsų mieste daugiau mažesnių įmonių, kurios tam tikru metu greičiau sugebėjo orientuotis į privatų verslą. O kituose miestuose – didžiulės įmonės, kurios iširo, daug žmonių pabiro po pasaulį“, – kalbėjo kredito unijos vadovas.

      Kartu su G. Sabeckiu nutolusios kasos atidarymo ceremonijoje dalyvavo kredito unijos valdybos narė Raimonda Kasparavičiutė – pavadinimo „Žemaitijos iždas“ sumanytoja. Susirinkusiesiems buvo pristatyta stebėtojų tarybos pirmininkė Vilma Štopinytė, administracijos vadovė Asta Jonauskienė, paskolų komiteto narys Saulius Frajeris ir, žinoma, Plungėje dirbsianti patirties ir kvalifikacijos egzaminą išlaikiusi paskolų vadybininkė Nomeda Jecenkienė. „Visa ši komanda kviečia Plungės gyventojus, tiek stambius verslininkus, tiek paprastus žmones, tapti kredito unijos nariais ir bendrauti su mumis“, – pabrėžė G. Sabeckis.

      Perkirpti simbolinę atidarymo juostelę pakviesta R. Kasparavičiutė ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.  Meras, sveikindamas unijos nutolusią kasą atidariusius vadovus, džiaugėsi, kad, paskutiniais duomenimis, Telšių apskrityje Plungė yra dinamiškiausias, geriausiai besivystantis, mažiausią gyventojų „nutekėjimą“ pajutęs miestas. „Smagu, kai mieste vyksta kažkas naujo. Tad linkiu jums klientų ir klestėjimo“, – sakė A. Klišonis.

      Kad veikla būtų naudinga gyventojams ir netrūktų klientų, „Žemaitijos iždui“ linkėjo Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas. Naujakurius sveikino kaimynystėje įsikūrusi notarė Ilona Šinkūnienė, uždarosios akcinės bendrovės „Teisininkas“ vadovas, Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos vado pavaduotojas teisiniams klausimams Antanas Sirtautas ir kiti.

      „Neatsitiktinai pavadinime atsirado žodis „iždas“. Kokia valstybė be iždo? Džiugu, kad pavadinimas pasiteisina. Tad noriu palinkėti, kad unijos iždas būtų saugus, patikimas ir turtingas dėl visų mūsų – dirbančiųjų ir klientų – gerovės“, – oficialią kredito unijos „Žemaitijos iždas“ nutolusios kasos Plungėje atidarymo ceremoniją užbaigė R. Kasparavičiutė.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.